Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Barátom anyukája féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Barátom anyukája féltékeny rám! Valaki valami értelmes tanáccsal tudna szolgálni, hogy kezeljem a helyzetet? Bunkók kíméljenek.

Figyelt kérdés

sziasztok. :) gyógypedagógushallgató lány vagyok (20). fél éve járok a barátommal, akit nagyon szeretek. Nemrég volt a kötelező pofavizit. igazából még le se ültek velem beszélgetni. Erre miután elmentek, azt mondta barátomnak az anyukája, hogy nem tud engem elfogadni, mert szerinte én hangos vagyok (ami amúgy nem igaz, kifejezetten csendes vagyok.) és hogy megpróbálta (XDDD ) de nem megy neki. A viselkedéséből arra következtettem, hogy féltékeny rám, aztán lehet hogy tévedek...

A kérdés: hogy kezeljem le anyóst úgy, hogy később-ha nem is megszeret- de legalább elfogadjon? fontos lenne, mert nem szeretném ha tönkretenné a kapcsolatunkat.


2010. ápr. 2. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ő egy anyós az anyósokon nem lehet változtatni :D 10 ből 8 ilyen lessz szal szard le

az én anyós" om nem ilyen szerencsére:D de én tényleg halk vok szal annyira halk hogy enni sem eszek olyan halk :D

2010. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
de azért megprobálhatsz a kedvében járni tudd meg mi a hobbija és játsz el h nekedis az probáld úgy használni a lapjaid hogy úgy tünjön sok bennetek a közös
2010. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
0.33 ! kééééész xD xD inkább gyere beszélgess Te is, hasznosabb :D
2010. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy mit tanulsz?
2010. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak bemutatkozás volt, de itt a kérdés a fontos :)
2010. ápr. 2. 00:49
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
A mami szerintem simán defektes, hagyd rá. nézd levegőnek.
2010. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs véletlenül nagymama?az én barátomnál a nagymamával lettem előbb jóba,utána már könnyen elfogadtak-úgyérzem:) bár néha én is még azt hiszem,h nem bír a muter....türelem...vigyél mindig apróságot ha találkozol velük,légy überkedves tipikus jókislány,ing,sötét nadrág,szép cipő,alig sminkelve..23l
2010. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasid anyukája tipikus fiús anyuka, aki úgy érzi, hogy elvetted a kicsi fiát. Sz*rd le, vágj jó pofát hozzá, ennyi. Ilyenekből lesznek a cifra anyósok, vigyázz vele.
2010. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egy nagymama tényleg jó ötlet,párom anyja azota normális,miota mindkét nagymama megismert és közölték,hogy "az eddigi összes barátnője nem tetszett nekik ennyire mint én"...

azota nyugi van nagyjából...

2010. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyelőre szerintem ne foglalkozz vele, nem kell odajárni és kész. Még egyáltalán nem tartotok ott, hogy összeházasodjatok, szóval mielőtt anyós válna belőle, sok idő el fog telni, és egyáltalán nem biztos hogy nem mentek szét előtte. Úgyhogy problémával akkor foglalkozunk, ha már itt az ideje...


31/N

2010. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!