Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szemét dolog szűz lányokkal...

Szemét dolog szűz lányokkal szórakozni?

Figyelt kérdés
Mert én általában a fiatal szűz lányokat szeretem, mert ők még érintetlenek és jó érzés őket tanítani. Csak amikor már elvettem a szüzességüket, akkor valami indokkal mindig szakítani szoktam és keresem a következő szűz csajt. Általában addig járok szűz lánnyal, amíg sor nem kerül az első szexre, utána szakítok vele.

2013. júl. 12. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
86%

igen,szemét!

hányingerem van az olyanoktól akik kihasználják a lányokat

nagyon nagy ember lehetsz,remélem büszke vagy magadra!

2013. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
88%

igen, ez szemétség

ha nem akarsz tőlük többet, hagyd békén

nagyon rossz lehet nekik utána, tudni hogy csak kihasználtad őket

2013. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
86%
Te egy gyökér vagy, inkább becsülnéd meg, ha már akár egyetlen szűz lány is neked adja magát. 21F
2013. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szemét dolog... sok szűz lány olyannal fekszik le elsőnek, akibe szerelmes, vagy akit nagyon szeret. Ha utána rögtön dobod őket, akkor azzal elég nagy fájdalmat okozhatsz nekik... 19/L
2013. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
81%

De pofàtlan vagy hallod,

miért nem szòlsz neki előre hogy bocsi cica de nekem csak szexre kellesz..de abbòl is csaj az elsőre.Ìgy legalàbb el tudná dönteni hogy te vagy a megfelelő vagy sem.Ebben a formàban undorítò.

2013. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Olyan indokkal szakítok, hogy kevésbé fájjon neki. Csak engem hajt a vér, hogy szűz lányokkal szexeljek, mert jó érzés, hogy én vagyok nekik az első, úgy érzem magamat, hogy hatalmam van felettük. Most is járok 3 hete egy 16 éves szűz lánnyal, aki állítása szerint nagyon szerelmes belém, de még nem feküdtünk le. Csak petting volt, de szerintem most hétvégén nagyon elfogom varázsolni a kis buta fejét neki.
2013. júl. 12. 17:58
 7/64 anonim ***** válasza:
79%

Hogy te mekkora szemét, aljas ember vagy!

Nem tudok neked jobbat mondani annál h száradjon le a pőcsöd!

Hányok az ilyen emberektől!

2013. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
88%

mondj egy okot amivel kevésbé fáj!!!!!

hánynom kell tőled...

2013. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 acelsziv ***** válasza:
80%
Megérdemelnéd, hogy a lány apja húsdarálóba rakja a kukacodat, te nyomorék.
2013. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim válasza:
96%
remélem ha egyszer szerelmes leszel az a lány is csak ki fog téged használni -.-" te egy hatalmas tuskó vagy (írnék cifrábbakat is de hát nem szabad csúnyán beszélni) már sajnálom szegény lányt és most szakíts vele mert nálad az utlosó csöves is jobb lenne
2013. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!