Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog olyan lánnyal kikezdeni, akinek barátja van?

Figyelt kérdés
Komoly szándékaim vannak a hölggyel, nem csak szexre kellene.
2013. júl. 14. 11:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ha szereti a pasiját akkor úgy is le fog koptatni,ha nem akkor meg jól jársz.... De igazából igen szemét dolog kikezdeni egy olyan lánnyal akinek van pasija és belekavarsz a kapcsolatukba...
2013. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Erről kérdezd meg azt is, akivel épp van.

Lehet neki is lesznek szándékai veled.

2013. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Miért? Ha olyan biztos a kapcsolatuk, akkor nem fogok gondot jelenteni, ha nem nem biztos annyira, akkor meg jobbat érdemel a lány.
2013. júl. 14. 11:56
 5/32 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem hajtanék olyan pasira, akinek van barátnője. Ha szereti a barátnőjét, akkor én csak egy probléma lennék, akit le kell valahogy koptatni. Ha meg nem szereti, akkor előbb utóbb szakítani fog vele. Utána meg van esélyem. És azt végképp nem akarom, hogy velem csalja a barátnőjét, mert az a barátnővel szemben irtó nagy szemétség, amiben akkor én is cinkos lennék.
2013. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkóság.:D Mi az hogy biztos a kapcsolatuk? meg nem jelentenél akadályt. Már azzal azt jelentesz hogy beleavatkozol, amihez elég nagy gerinc kell:D Ha én lennék a csaj barátja tuti összepakolnálak:D
2013. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hát engem biztos nem fog összepakolni a gyerek, ettől nem félek.

Meg én sem azért tettem fel a kérdést, hogy provokáljam az embereket, mert én sem vagyok ennek a híve. Egyszerűen kiakaszt, hogy már féléve CSAK olyan csajokkal futok össze, akiknek vagy van kapcsolatuk vagy szerelmesek az exükbe. Kiakadok.

2013. júl. 14. 12:01
 8/32 anonim ***** válasza:
ha összejönnél vele úgy h van pasija akkor nem fordulna meg a fejedben hogy más is ugyanígy elhódíthatja tőled?
2013. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
ez bizony balszerencse! de ne aggódj, nem lehetsz 50 éven keresztül balszerencsés. nem minden lány foglalt
2013. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem akarok 50 éves koromig várni egy kapcsolatra.
2013. júl. 14. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!