Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehetséges? Lehet hogy ez...

Ez lehetséges? Lehet hogy ez most kicsit furán fog hangzani, de én teljesen így érzem.

Figyelt kérdés
Teljesen úgy élek mint egy spanyol,teljesen úgy viselkedem, a salsa és benne van a véremben és tökéletesen tudok salsát táncolni pedig sehol se tanultam.Spanyolul bár nem tudok ,de egy kicsit tanultam spanyol anyanyelvűektől és azt hitték rám hogy én is spanyol vagyok,mert teljesen úgy nézem ki.Sötét barna haj,sötét barna szem.Imádom a spanyolokat, imádom az embereket ,a szokásokat. Teljesen spanyolnak tekintem magam. Viszont a szüleim mondták hogy magyar vagyok...De ugye a spanyolok nagyon hangosan beszélnek és rám is állandóan rám szólnak hogy csendesebben,mert nagyon hangosan beszélek.Szóval nem tudom..de ez lehetséges hogy valahogy spanyol vagyok? Hogy lehet hogy ennyire hasonlítok,és ennyire megegyezek a spanyol emberekkel? Nem nevetséges válaszokat kérnék! Köszönöm ! 15/L

2013. aug. 10. 18:53
 1/8 anonim válasza:
49%
nézd meg a postásácsit
2013. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Lakatosék is hasonlítanak a spanyolokra, sötét hajuk és szemük van és folyton vonyítoznak. Szerintem ezzel ne dicsekedj.
2013. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy felmenőid között volt egy spanyol? :) A párom dédanyja olasz volt, és a páromon kívül senkin sem látszik meg az olasz vér, csak rajta. :)
2013. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze. Azt nem mondtam hogy sötét a bőröm! :) Egyáltalán. Nem mondtam hogy rájuk hasonlítok. Megkérdeztem azt is de semmi...azt mondták a szüleim hogy nem nincsen spanyol. De én teljesen biztos vagyok benne hogy van!
2013. aug. 10. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem annyira megtetszett a kultúrájuk, hogy már teljesen magába kerített a dolog és szinte mindent úgy látsz, mintha annak lenne a bizonyítéka, hogy spanyol vagy, vagy vannak olyan felmenőid.
2013. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Külsőre hasonlítasz, nagyon tetszik a spanyol kultúra, és így beképzeled az egészet. Tudatalatti szinten egyre inkább felveszed a tipikus spanyol magatartás jellemzőit, mert valamiért magyar helyett inkább spanyol akarsz lenni.
2013. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Justicar ***** válasza:
50%
Én azt mondom, hogy mindenki oda tartozik, ahova vallja magát.
2013. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. aug. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!