Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hülyén fog hangzani a...

Payne19 kérdése:

Lehet hülyén fog hangzani a kérdésem de mostanában sikerült sokat fogynom és még teljesen leakarok fogyni. és hogy teljesen soványan az lehetséges hogy rondább leszek mint most vagyok. Vagy soványan mindenki szebb?

Figyelt kérdés
kepfeltoltes.hu/view/130710/mooost_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. júl. 10. 14:44
 1/8 Simon0211 ***** válasza:
Különböztesd meg a "sovány" és a "formás és vékony" fogalmat. Ha valaki sovány az számomra azt takarja h nem csak hogy zsírmentes hanem izom is alig fityeg rajta. És bizony úgy mindenki elég megviseltnek tűnik. De ha egy vékony de izmos formás alakot szeretnél elég alacsony testzsírszázalékkal az bizony kellemesen hat ránézésre.
2013. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

emese vok,azt szorgoskodok....


[link]

2013. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam nagyon sovány, annyira lefogytam. Sokan kiközösítettek akkor és nem volt társasági életem, mert "úgy" néztem ki.

Visszaszedtem 10 kilót és már megint keresik a társaságom, már nem vagyok ijesztő a számukra, vagy nem tudom.

Érdekesek az emberek.

2013. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bárki le tudja koplalni magát betegesen soványra. Az randa, visszataszító, igen.

Ezért van az embernek nagy agya, érzi hogy éhes fog egy fadarabot és leüt/leszúr vele egy állatot, másik embert.. akkor már nem lesz betegesen sovány, mert lesz hús enni.


Éhező országokban nincs fadarab, vagy nincs leölhető állat / elítélik a kannibalizmust. Ők betegek, éhen halnak.

2013. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És amm a képet elnézve nagyon kövér vagyok? mennyit kéne fogynom hogy az alakom rendben legyen? És ez alatt azt értem hogy nem az a csontos hanem izmosabb sportosabb....
2013. júl. 10. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér, még csak molett se.

A kóros soványság, kifejezetten ronda (a kifutómodellek is csak a photoshop meg a sok smink miatt nem olyan horribilisen rémisztőek), a karcsú, formás alak jól néz ki.

2013. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem:

nem látszik rendesen a testalkatod a beállítás miatt.


Annyit kell fogynod amennyit liszt-cukor-tejmentes táplálkozással kényelmesen lefogysz. Akkor leszel 'tökéletes', legalábbis legegyszerűbben így jutsz oda. Ha jóllaksz, de nem növeled közben a zsírpárnákat cukorral, akkor pont jó szintet fogsz elérni.

2013. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan 5-10kg kéne fogynod
2013. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!