Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek minden cigány...

Szerintetek minden cigány ugyanolyan?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 18:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
NEM!:) A nagyrésze ugyan olyan mocskos undorító ember de vannak közöttük normálisak is.:)
2013. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem egészen. Vannak a putri semmire kellők, vannak a pénzesek akik ugye többnyire bűnöznek, ez a kettő kb ugyanolyan. De vannak átlag cigányok akik dolgoznak és becsülettel csinálnak mindent. Tehát nem kell őket sem általánosítani de vannak akik tojnak a munkára és rajtunk élősködnek, de vannak akik meg dolgozni akarnak, tanulnak, és tisztességesen élnek csak valaki jobban, valaki nehezebben.
2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem..
2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális cigányok is, de a szemét ingyenélő lusta lopósokból van több akiknek nagy a pofája és mindenkinek beszólnak.Én csak EGY normális cigány családot ismerek.
2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak is, de szerintem a többiek többségben vannak:|
2013. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Természetesen nem!
2013. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En sokszor hittem, hogy NEM de sajnos mindig csalodtam!

Annak ellenere, hogy csaladtag (unokatestveremrol van szo,

Anya cigany edesapja az en battyam es mi nem vagyunk ciganyok).

2013. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, találkoztam már normálisakkal, akikről meg sem mondanád viselkedés alapján, hogy cigány.
2013. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem,de sajnos a tapasztalat alapján azt kell mondanom,hogy a többségben nem lehet megbízni.Én is próbáltam őket úgy nézni,hogy a legtöbbjük rendes,de a tapasztalat mást mutat.
2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Gyerekkoromban mindig megállítottak páran a suliból hazafele, volt, hogy ellopták a walkman-em, ott voltak 3-an, nem tudtam mit tenni, idősebbek is voltak. Volt, hogy megvertek a semmiért, ki tudja mi bajuk volt, nem is ismertem őket. A fenyegetőzések megszokottak voltak, az ő fajtájuk ilyen gyomorforgató. Pedig csak épp azon az utcám mentem haza. Volt, hogy egy várossal arrébb egyes cigányok unokatesómék anyját valahogy arra kényszerítették, hogy írjon egy szerződést a ház rájuk ruházásáról, egyszer csak megjelentek, beköltöztek, mire unokatesómék visszamentek hogy a cuccaik egy részét legalább kihozhassák, a kocsi már fel volt téglázva. Biztos van magyarhoz hasonló cigány, de olyan ritka lehet, mint a fehér holló, személy szerint a belem kifordul a fajtájuktól.
2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!