Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyforma ikrek egyik tagjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyforma ikrek egyik tagjába beleszeretni, ha a másik ugyanolyan? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Csak elméleti a kérdés. Nem esett meg ilyen velem. De ha pl. két lány, ikrek, teljesen egyformák, bele lehet szeretni csak az egyikbe? Van, hogy az egyik tetszik, a másik nem? Persze ha csak az egyiket ismeri az ember először, a másikat csak később ismeri meg, talán más lehet a helyzet. De hogyan működhet, hogy pl. ikrek járnak suliba, és valaki csak az egyiküket hívja el randira, csak az egyikükre hajt és nem keveri őket össze? Van ilyen?

Csak elméleti a kérdés, érdekelne, hogyan van ez, hogyan alakulnak ki párkapcsolatok olyanokkal, akiknek ikertestvére van, aki szinte teljesen ugyanolyan.



2013. aug. 10. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ők se teljesen egyformák :)

Élőben,akinek jó a szeme,az tud találni különbséget,amivel aztán már tudni fogja.

Belsőre is lehetnek másak.

2013. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz h lány vagyok de van két ikersrác az osztályunkban. Kb ovi óta ismerem őket. Normális esetben már csak azért sem fogod összekeverni, mert tök más a stílusuk. Pl az egyiktől undordom szószerint, mert egy paraszt, aki más stílusát lopja. A másik talán bennevan a top 3 ban.
2013. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És belsőleg is teljesen mások. Az egyik rendes, a másik egy bunkó
2013. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, kevés ember különbséget tud tenni köztük.

Nekem volt már néhány iker ismerősöm, lányok, de meg se fordult eddig a fejemben, hogy hozzájuk/egyikükhöz közeledjek.

A belső tulajdonságokban persze nagy eltérések is lehetnek.

2013. aug. 11. 00:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az ikrek csak külsőre egyformák.
2013. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha pl. egyetemen olyan csoportba kerülök, ahol vannak ikrek, akkor nem tűnik fel annyira ez a különbség, mint ha gyerekkoromtól ismerem őket. Ezért gondolom, pl. ebben az életkorban máshogy lehet velük az ismerkedés.
2013. aug. 11. 00:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg a szex közben folyton arról fantáziálsz, hogy a másikkal milyen lehetne, mire véletlenül kibukik, hogy rég felváltva nyomatják magukat - veled... :P
2013. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én jártam egy ikerpár egyik tagjával. Nekik az öltözködési stílusok is nagyon hasonló volt, simán hordták egymás cuccait 24 évesen is. Én nem ismertem őket korábban szóval nem tudtam mi alapján lehet őket megkülönböztetni. Nekem valahogy nem voltak egyformák. A barátomnak valahogy kékebb volt a szeme, ragyogóbb a mosolya, valahogy teljesen mást váltott ki belőlem. Amúgy meg egyáltalán nem vonzódtam a másikhoz. Pedig volt egy rövid időszak, amikor külföldön voltunk ugyanott erasmusosként és neki el kellett költöznie a lakásból ahol lakott és nálam a szobámban lakott néhány hétre.
2013. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. köszi a választ!

és kb. egyszerre ismerted meg őket? sülve-főve együtt voltak? az elején sem voltak egyformák számodra?

2013. aug. 21. 12:52
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Igen egy buliban ismertem meg őket. Először odajött az egyikük, de nem is tudtam, hogy ikrek. elmentem mosdóba mire visszajöttem volt belőle még egy, ráadásul az ingük színe is hasonló volt... Valahogy mások voltak. Mondjuk tény, hogy az egyikük nagyon hajtott rám akkor, a másik meg csak kedves volt. Már rég nem vagyunk együtt, de tök jóba vagyok mindkettővel.
2013. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!