Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Szeret olvasni, írni, rajzolni, természetbarát és annyi idöt tölt a szabadban, amennyit csak tud. Békés, nyugodt lány. Szeret tanulni, érdekli a pszichológia és a nyelvek. Régi zenéket hallgat (60as, 70es, 80as, 90es évek). Paul McCartney a példaképe. Szabadidejében kertészkedik. Festi a haját vörösre (hennával). 14 éves.

Hm, barátkoznátok vele? (am én vagyok)



2013. aug. 13. 01:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát... ha még vagy 2 évet ráhúznának, akkor úgy érzem ideális partner lenne, de végül is csak barátkozásról volt szó azt meg miért ne?
2013. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én igen szívesen barátkoznék ilyennel(veled). :)

Olvasni én is szeretek és a természetet nagyon imádom, szeretem a nyugodt embereket. A pszichológiával sokat foglalkoztam. Zeneileg különbözünk, de az nem probléma:) Írj, ha gondolod. 19/F

2013. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen miért ne.Viszont a pedofilok gyorsan húzzanak el mivel még egy kislányról beszélünk.
2013. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezek faja tulajdonságok... de még csak 14 vagy, szóval ha most jön a lázadó korszakod... :D
2013. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miféle pedofilról beszélsz? Van fogalmad arról mit jelent? Barátkozásról van szó. Én inkább az előítéletekkel teli embereket tüntetném el a föld színéről, no meg persze a pedofilokat is, de ilyennel megvádolni egy ismeretlen embert nem túl nagy pofátlanság? Nem is ismersz. Inkább menj és vadássz az igazi pedofilokra, ne itt oszd a hülye szövegedet.
2013. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ani7999 válasza:
Szerintem a hármasnak igaza van 19 éves fiú.Nem vagy te túl álszent?Mit szeretnél egy 14 éves kislánytól hm?Barátkozni?Én is azt mondanám a helyedben,kicsit gyanús hogy ennyire felháborodtál,akinek nem inge az nem veszi magára.Az első válaszoló hozzá tett 2 évet a lány korához vegyél róla példát.Fiatal még ő hozzád.Rólad nem is mondok inkább semmi többet.
2013. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled.:) 15/f
2013. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem magamra semmit:) Nekem több mint 2 éve barátnőm van és szeretem őt tiszta szívből. Azokat meg csak sajnálni tudom, akiknek ilyen gondolat menetük van. Nem látnak tisztán a világban, nincsen tiszta és békés nyugodt lelkük. Attól, hogy még vannak normális fiúk, akik szívesen barátkoznak másokkal, attól még nem kell senkinek se megijednie. Az meg már más tészta, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel barátkozok, kivel beszégetek. Sajnálom, hogy szúrja a szemeteket, de kérlek ne gondolkodjatok ilyen naivan. Nem tudjátok ki vagyok, nem ismertek, akkor meg mire fel szíttok itt ilyen hazugságokat? Nálam őszintébb emberrel nem hinném, hogy találkoztatok, de szívesen el beszélgetnék veletek úgy szemtől szembe. Rájönnétek, hogy semmi hátsó szándékom nincs. Inkább nézzetek először tükörbe és gondolkodjatok el magatokról, hogy miket találtok ki rólam. Ha jó emberek vagytok, akkor belátjátok hibáitok, ha meg nem, akkor örülök, hogy szálka vagyok a szemetekben:) További szép jó estét és szerintem menjetek ki kicsit az udvarra és nézzétek a hullócsillagokat, azok talán megnyugtatják a lelketek:)
2013. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
19 éves létedre jól fel vágták a nyelvedet,de nem kell itt mellé beszélni nekem pl annyi is elég lásd tények:14 éves lány,19 éves fiú.És még neked van 2 éve barátnőd szegény lány nem tudja kivel kezdett.Onnan ahogyan írsz levehető hogy te milyen ember vagy és nem jó értelemben kedves.
2013. aug. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen a lelki világod, de elég zűrös lehet. Az a "szegény" lány nagyon is boldog, mert szeretem és hűséges vagyok, nem az a tipikus menő fazon, aki a semmire veri a nyálát. Én foglalkozok vele és fordítva is így van. Nagyon boldogok vagyunk együtt és nekem az életben nincs szükségem semmi másra meg van mindenem és ez alatt nem a pénzt értem, mert a mai világban a körül forog minden. Szerencsére én afféle "kívülálló" vagyok és hálát adok Istennek(nem annak, akihez ti "imádkoztok" a templomba, mert oda járnak az igazi álszentek), hogy ilyen lettem és tudom használni az eszemet, amivel Isten megáldta az embert. Csak sokan nincsenek tisztában ezzel a hatalmas erővel és ez meg is látszik a mai világban, akár hozhatnám ezeket az embereket is, akik itt ok nélkül vádolnak. Egyébként nyugodtan írjatok rám, szerintem nektek szükségetek van segítségre, de komolyan. Én már nagyon sok emberen segítettem már és ezekre mind büszke vagyok. És a véleményem a pedofilokról az, hogy legszívesebben vissza hoznám a halálbüntetést rájuk(nem szívesen mondom ezt, mert mások felett ítélkezni sem szép dolog), de meg elégszek azzal is, hogy ezek a bűnös lelkek a pokolra jutnak. Egy lelkiismeretes emberrel meg nem érdemes vitatkoznotok, mert tényleg alaptalan amit mondtok legalábbis amit nekem mondtatok itt. Persze megértelek titeket is, mindenkinek más a gondolkozása és nem fogom senkinek se bizonygatni a magánéletemet(főleg nem ilyen értelmetlen embereknek). Akik meg ismernek azok tudják, hogy jó ember vagyok. Nektek csak azért írtam le ezeket a dolgokat, hátha okultok belőle és elgondolkoztok, hogy másokat nem jó dolog fikázni, mert ha például egy megtört egyed lennék, akkor az fájna és gondolom ti mindenkire hoztok előítéleteket. Ezt felejtsétek el, így nem élhettek boldogan és azt se felejtsétek, hogy a tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója. Nem akarok senkit se kioktatni csak segíteni szeretnék, hogy egy picivel is jobb irányba haladjanak az emberek még, ha csak egy is ébred már az is siker. Köszönöm, hogy végig olvastátok és tényleg további szép estét, ha valakinek továbbra is problémája volna velem azzal már tényleg nem tudok mit kezdeni. Írjatok privátot, ha esetleg szimpatikus lennék tudok még sok mindent mesélni erről a világról és az emberekről. Én legalább őszinte vagyok és kiállok, azért amiben hiszek.
2013. aug. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!