Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátkoznátok egy biszex lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkoznátok egy biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Mondjuk, van párom, de nem nagyon merem felvállalni a szexuális beállítottságomat, félek a megítélésektől, pedig nagyon szeretem a páromat. De nem ez a lényeg. Ti, ha megtudnátok, hogy egy barátotok, biszex, szívesen barátkoznátok vele? Fiúk és lányok válasza is jöhet. :)


24 N



2012. márc. 13. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna :)
2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A párod milyen nemű?
2012. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló beállítotságú a párom, de egyáltalán nem zavar ha lánnyal van, sőt :) 34F
2012. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a legfontosabb és legjellemzőbb tulajdonsága, akkor nem. Ha csak olyan mellékesen az, és később kiderülne, akkor nem zavarna. Természetesen csak barátságról van szó.
2012. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

az hogy együtt éljek vele, összeköltözve mint egy szép kis párocska az nem valószínű..


De barátkozni bulizni, szexelni, vagy alkalmi kapcsolatra simán minden gond nélkül!Aztán h később mi lesz az nem érdekes vagy nem tudom :)

27/f

2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok. Amúgy én össze spanolok bárkivel, lényeg, hogy jó arc legyen. :D
2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
utolsó vok...később persze bármi lehet belőle, lehet h nagyon megszeretem stb stb... :)
2012. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lánnyal vagyok együtt, már 2,5 éve. :) Hát a pasiknak csak a teste vonz, de maga a pasi-mentalitás taszít... szóval jobban húzok a lányok felé. De egyébként senkire nem mászok rá, csendes és visszahúzódó vagyok, kedves, segítőkész... 1-2 ember tudja rólam, olyanoknak mondtam el, akik tuti nem adják tovább. Félek, hogy ha megtudják, máshogy viszonyulnak hozzám... mert amilyen a melegek és a biszexek megítélése ma Magyarországon... :(
2012. márc. 13. 16:51
 9/23 AncsiPancsy ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom a biszexualitással! Én nem vagyok biszex, de van ilyen beállítottságú ismerősöm és nem ítélem el ezért. Mindenkinek szíve joga eldönteni, melyik nemhez vonzódik, ha valaki mindkettőhöz, azzal sincs semmi gond részemről.
2012. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda a melegekért, sőt .... De ezt a fajta szexuális beállítottságot a nőknél jobban tudom tolerálni, mint a férfiaknál. :)
2012. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!