Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, ti barátkoznátok...

Lányok, ti barátkoznátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamról van szó. Vele vagyok el legjobban az osztályból, már ha a miénket lehet osztálynak nevezni, annyira "összetartó". Eddig nem nagyon izgatott, de mostmár kezd idegesíteni, hogy mindennap más meséket talál ki, hogy előző nap itt meg ott hol volt, meg mennyi fiú akarta lesmárolni. Eleinte még elhittem valamennyit, de már ahányszor elárulta magát, hogy minden hazugság, nem tudom mit higgyek és ne higgyek el neki. Én a szüleimmel több helyre is eljutok, mert (most nem nagyzolásból), de apa jobban keres az átlagnál, jobb cuccokra is futja nekem és tesóimnak. Sosem hangoztatok előtte, hogy itt meg ott voltunk pl hétvégén vagy nyaralni, ha esetleg kérdezi, hogy voltam-e valahol elmondom. Az ő szülei rosszabbul állnak, de én sosem hangoztattam, hogy nekem ez számít a barátoknál. Mindig hangoztatja, hogy ide meg oda mentek volna, ha lett volna idejük, de látszik is rajta, hogy ruhát is ritkán ha kap. Ez engem nem is érdekel, de miért talál ki mindig valami mesét, amit azt hiszi, el is fogom hinni? Mit hisz, hogy majd be is veszem a sok hülyeséget? Mindig erőt veszek magamon, hogy majd legközelebb ha mond valami kitalációt, akkor beszólok neki, de mindig megsajnálom, hogy biztos nem történik más jó az életében, hagy mesélje, ha akarja. Eddig nem zavart, de néha nekem leszólja pár barátnőmet, hogy ezek meg mit csinálnak, meg még nem, de lehet, hogy rá fo kattanni arra a fiúra, akivel alakul köztünk valami. Hát ha annyi fiúról "mesélt" már, hogy mindegyik szerint annyira jól néz ki, akkor miért pont az enyém kell neki? Néha jól elbeszélgetünk, meg elhív pl fagyizni. Ilyenkor megsajnálom, és inkább csak hallgatom a meséit. De ha nem száll le a fiúról, nem tudom mit csinálok. Hogy lehetne célozni rá? Vagy csak akkor venné a lapot, ha konkrétan megkérném, hogy ne találjon ki róla ilyen meséket? Mindenképp vége lenne a barátságunknak?
2013. jún. 3. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a helyzet. Az osztályunkba jár egy roma lány , de ő normális. Anyja , apja keres a bátyja is dolgozik. Alapjába véve kedves meg minden , de egyrészt beképzelt egy kicsit meg folyton hazudik. Hogy ő neki már annyi barátja volt, meg az a sok haver meg annyi srác akit nem tud levakarni magáról meg 18 éves pasi akart vele járni. Meg h boxol. És akkor most ő a menő boxos csaj. Én nem akarok vele bunkó lenni mert kedves de egy csomó tanárunkkal flörtöl és kicsit idegesítő. ne nagyon foglalkozz vele szerintem.
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

1,Ha tényleg jóban vagytok, akkor próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot( habár nem tudom milyen természet, mert van akivel nem lehet megbeszélni, mert beidegesedik, ha megkérdőjelezem azt amit mondott.. mikor nem vagyok benne biztos, hogy igaz)


2, Próbálgass célozgatni a dolgokra... vagy mondjuk kérdezz vissza.. aztán, ha máshogy mondja.. akkor: Hogy is volt ez?


3, viszont, ha arra a palira rámászik aki nekem tetszik és alakulnak a dolgok is akkor tuti, hogy beolvasnék neki.. és leállítanám.. és lehet ekkor már nem érdekelne a barátságunk se

2013. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az első kérdésedre válaszolva: én nem barátkoznék vele, irritál áés fáraszt, ha valaki hazudozik nekem, még ha ezzel kompenzál is, ahogy a te barátnőd.


az utolsó kérdésedre: állítsd le. szembesítsd vele, amikor hangoztatja, h rászáll a pasijelöltedre, h ezt a nem túl szimpatikus és nem túl baráti gesztust mégis hogyan gondolja a maga részéről... én magam is kíváncsi lennék, h mit válaszol erre. ettől még lehettek barátok, sőt. jót is tehet a kapcsolatotoknak, mert így érezni fogja, h mi az a határ, ameddig elmehet nálad. csak mert most egy kicsit sokat enged meg veled szemben, mintha direkt palira venne néha

2013. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után eléggé valószínű hogy én is elhúzódnék tőle. De azért tegyük hozzá, hogy lehet azért nagyzol, mert tudja, hogy ti jobban álltok és megtehetitek, ő meg hiába van képben azzal, hogy te ezt nem hozod föl neki, mégis valamilyen szinten bánthatja a dolog. Ezért talál ki olyan dolgokat amik nem igazak.


Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Na most amit tudni kell róla, hogy 19 évesen kikötött a pszichológián, mert az igazat megvallva ő már betegesen sokat hadovált. Minden héten más "pasija" volt, akkor állítólag az első nagy szerelme megerőszakolta (és azt hozzá teszem, hogy alig ismertem 2 napja amikor ezt elmondta nekem, azzal a szöveggel, hogy: Te vagy az első akinek ezt elmondom). Utána ezt követte az, hogy haldoklik a barátja, majd hogy annak volt egy kérése, hogy lássa őt a szalagavatós ruhájában, meg lett egy ágy kettőjüknek véve, amiben bele van vésve a nevük de nem tudják hogyan éljék át ezt az egészet. Na most két hét múlva erről a "haldokló" srácról semmit nem lehetett tudni, mert már megint új pasija volt méghozzá egy 43 éves, aki a pszichológia mellett lakik és van 3 gyermeke, akik az árvaházban vannak, de mivel eljegyezte a "barátnőmet" ezért ő lesz majd az anyjuk.

És szerencsére itt elváltak útjaink, mert ő leérettségizett és elhagyta az iskolát.

Szóval... sokszor eléggé nehézkes őket úgy lerázni, hogy ne bántsuk meg, mert azért mindannyian látjuk hogy valamilyen szinten jó a lelkül még akkor is ha sok a hazugság a szájukban.


17/L

2013. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Próbáltam már célozgatni, hogy ez meg az tényle úgy volt-e, meg mondogatom, hogy ilyet nem is lehet, de akárhányszor nem adok neki igazat, addig győzköd, hogy igenis így volt, mindig kimagyarázza magát, nekem meg nincs kedvem nekiállni a nem létező semmin veszekedni. Legközelebb mostmár tényleg visszaszóloo neki valamit, mert lehet, hogy otthon rajtam röhög, hogy én minden hülyeségét beveszek. De ez mire jó neki? Ha én nagy ritkán elmesélem, hogy milyen jót beszélgettem pl egy fiúval, rögtön "nagyobbat" mond, hogy mondjuk igaz nem ismeri a fiút, de a fiú már letaperolta a csajt.

2013. jún. 3. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4.

tyű, a mindenit, a lánynak elég élénk volt a fantáziája :D

2013. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az meg már a hab a tortán, hogy szünetben előveszi a telóját, és úgy tesz, mintha beszélne valakivel, közben meg néha figyelem, hogy be sincs kapcsolva a telefonja, csak odatartja a füléhez, engem meg beetet, hogy ezt meg azt a csávót rázta le, mert már annyira idegesítik őt.
2013. jún. 3. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-s


ne is mondd.. kérlek :D

2013. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!