Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az alacsony lányok vagy inkább a magasabbak jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alacsonyabbak jönnek be főleg, de ki tudja, lehet, hogy magasabb lesz végül a feleségem. :D


Világbéke!

BJ

2009. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez számít.
2009. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azért ne legyen sokkal magasabb, mert az már fura. Pár cm még nem számít. De ne legyen egy fejjel alacsonyabb se, mert akkor már tornázni kell egy csókért is :-) Bár volt már barátnőm, aki ilyenkor olyan aranyosan tudott ágaskodni, hogy majd' elolvadtam tőle :-)
2009. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Netudom miért,de nekem az alacsony lányok jönnek be.Pedig én 195cm vok,de mégis a 150-170 közötti lányok jönnek be nagyon.Kár h sokan a magasságom miatt nem akartak járni velem,mert h nem illünk össze:(
2009. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az alacsonyabbak :)
2009. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az a legjobb, ha a lány annyival alcsonyabb, hogy ha magassarkút vesz fel, akkor legyünk kb. u.olyan magasak.

Bár az tény, hogy amikor egy alacsony lány "ágaskodik", az valami tündéri (csak azért nekem ne kelljen összegörnyedni :P).

De mondjuk, az is érdekes, amikor a lány magasabb (pedig én is 180+ vagyok), akkor van benne valami megfoghatatlan kisugárzás...

2009. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem a legjobb ha nálam magasabb de 1-2 cm még elmegy én is 176 vagyok, szóval az már átlagnál magasabb lány lenne, nemrég volt egy találkám egy velem egymagasságú lánnyal, és szerintem nagyon szép, arányos alkata volt az ilyen magassággal, és tetszett is h egyforma magasak vagyunk. Kár h nem lett belőle semmi.
2009. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

178 cm vagyok és nekem ált azok a legelőnyősebb csajok akik egy lépcsöfokkal fentebb állnak lépcsőn akkor pont egy magasak vagyunk.

Valamiért számomra kellemetlen ha ugyanolyan magas vagy magasabb csajjal smárolok =/

17/F

2009. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én magas fiú vagyok, de igazából mindegy nekem :)
2009. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem a lányokat kérdezted, de egy kis tapasztalat:

Nekem általában egy fejjel v kettővel magasabb fiúim voltak, én 152cm vagyok, a mostani párom 192, elég fura és néha vicces mert 1 magassarkú és egy lépcső kell, hogy normálisan tudjunk csókolózni, de az ilyen sosem akadály :)

2009. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!