Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék magamon...

Hogyan változtathatnék magamon? (17/L)

Figyelt kérdés

Alapjában véve egy bunkó ember vagyok (vagy csak túl őszinte).

Sokat hisztizek felesleges dolgokon , és túl komplikálok mindent . ( ez genetika)

Nem tudok ismeretlenek előtt nyitott lenni, és rosszul érzem magam, mintha előre érezném hogy nem lesz majd miről beszélni és nem tudok felhozni sem semmit (mert ez általában így van)


Jó lenne ha aranyos tudnék lenni, kis locsi-fecsi, mindenkivel barátságos, beszédes , nyitott :(

Ezek miatt amúgy egyetlen egy barátnőm van.. :/

Mit kezdhetnék magammal ??

nem akarok ilyen lenni !!

egy 2 éves kapcsolatom is tönre ment emiatt :(((

Segítsetek !!


2013. aug. 14. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress locsi-fecsi barátokat akiket csak hallgatni kell, az ellentétek kiegészítik egymást. :) A túlkomplikálás sok emberre jellemző, a túlzott őszinteség pedig nem kifizetődő. Mielőtt kimondasz valamit, gondolj bele, hogy esetleg megbánthatod vele a másikat még akkor is, ha igazat mondasz.
2013. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ez genetika"


Nem az, hanem butaság.a komplikálás és a hiszti teljesen értelmetlen.Szokj le róla.

2013. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# köszönöm


2# könnyű azt mondani, már megpróbáltam de nem sikerült túl sokáig megtartanj..

azèrt irtam hogy genetika mert anyukám is förtelmesen hisztis.

tudom hogy nők vagyunk, de ez már nem a normális hiszti :/

2013. aug. 14. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor próbáld meg levezetni a felesleges feszültséget, akkor nem tudsz majd hisztizni.

Például jógázhatnál, vagy ilyesmi.

2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vedd észre hol a határ.Velem csak a túlzott bunkózás volt a probléma,meg hogy orrba-szájba b*szogattam mindenkit (persze,nem komolyan,csak így haverilag),aztán mikor elkezdték éreztetni velem,hogy ez zavarja őket,pl. nem jöttek oda beszélgetni,meg ilyenek,kicsit magamba néztem,és megpróbáltam magam visszafogni,és ez segített is.Ha meg nem tudsz megnyílni idegenek előtt,járj sűrűbben társaságba,minél többet vagy emberek között,annál inkább oldódni fog ez a feszültség benned.De ha gondolod priviben is beszélgethetünk :)

18/F

2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a jógát kipróbálom!!

Jólvan irhatsz nyugodtan.:))

2013. aug. 14. 23:51
 7/9 anonim válasza:

Ismeretlenek elott en sem tudok nyitott lenni, van ugy,hogy 1 szo alig jon ki belolem, el pirosodok zavarba jovok de,hogy mitol vagy miert azt nem tudom.......nagyon zavar

En sem vagyok egy bobeszedu lany, es nehezen tudok meg nyilni masoknak, felenk is szoktam lenni ami szornyen idegesit pedig tudom,hogy legbelul en nem ilyen vagyok...csak az igazi barataimmal szoktam aranyos es bobeszedu lenni,...ok ugy gondoljak,hogy egy tok vidam, nyitott,titokzatos,vicces,aranyos lany vagyok.....de ez nem mind igaz ram....:D Es neha elottuk is zavarba jovuk....

En azt szoktam mondogatni,hogy ''ugy viselkedjek masokkal ahogyan azt elvarom,hogy ok viselkedjenek velem''

En ettol az idezettol valtoztam meg..:D

En is olyan bezarkozott lany voltam,durva , bunko....aztan ra jottem,hogy mit erek en azzal ha folyton bunko leszek mindenkivel? Igaz vannak olyan szemelyek akikkel mai napig az vagyok mert meg erdemlik,.....de nagyon meg valtoztam, sokkal baratsagosabb lettem mindenkivel,kedves,aranyos, vicces de ha kell tudok komoly is lenni....:D

A pozitiv gondolkodas is nagyban befolyasolt, a hisztit egy eletre elfelejtettem......ha nagyon ideges voltam es legszivesebben torkom szakadtabol orditottam volna olyankor vedtem egy nagy mely levegot.....el lazultam....es ittam egy pohar vizet....:D Segitet!

Egyebkent a jogat en is ajanlom en 2 honapja jogazok es nagyon szeretem,meg nyugtat..


''Nem tudok ismeretlenek előtt nyitott lenni, és rosszul érzem magam, mintha előre érezném hogy nem lesz majd miről beszélni és nem tudok felhozni sem semmit (mert ez általában így van) ''

Itt egy kicsit magamra ismertem.....neha en is aggodok,hogy ha most talalkozok valakivel akkor mirol fogok vele beszelni, nem fogok tudni meg szolalni ez a mai napig igy van nalam de probalom valahogy el terelni es mashogy felfogni.....


Szoval, csak akarat kell hozza, biztos te is meg tudsz valtozni ha akarsz!!....nekem az osszes barataim fiukbol all 2 lany van kozottuk, de leginkabb fiukkal szoktam beszelgetni, neha jo lenne egy jo baratno fiukkal azert nem mindent lehet meg beszelni...:/


Amugy komolyan hulyesseg az,hogy a sok hisztizes genetika....Az en anyam is egy kesz hiszteria.....apro dolgokon ugy fel tudja magat idegesiteni,hogy az nem igaz....elkezd hisztizni, ki abalni mint egy allat.....

En meg sem vagyok olyan mint o! :D Szoval ez nem genetika szerintem....

Ha akarsz priviben beszelgethetunk, tudok ajanlani egy jo orovossagot..:)

2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

zavarba jovok***

Bocsi ha nagyon sok hiba van benne..:D

2013. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úristen hát az komoly!! Én nem biztos hogy képes lennék erre, mert mint mondtam egy ideig én sem hisztiztem de aztán elkezdtem.. Mondjuk ez lehet barátom miatt volt mert ő meg türelmetlen.. Na mindegy ez bonyolult, persze nyugodtan rám irhatsz, meg még aki szeretne :)) örömmel várom!!

Szerintem a jógát is abba hagynám egy idő után.. :/


Most meg exemmel álmodtam hogy együtt vagyunk és aranyos volt velem :/

De az álmok ellentétes jelentésűek, nem?! :/

Jó lenne kibékülni vele...

2013. aug. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!