Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék magamon...

Hogyan változtathatnék magamon és hogyan lehetnék hiúbb?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ő a példaképem. Igaz én egy fiatal lány vagyok, ő meg egy felnőtt férfi, de hasonlitani akarok rá.

Ő nagyon jól néz ki, rengeteget foglalkozik magával, jól öltözik... szóval egy tökéletes megjelenésű latin pasi. Na, a kinézet nálam is rendben van, én is sokat foglalkozom magammal, festék nélkül ki sem megyek, akkor inkább itthon maradok, szerintem jól öltözöm és van stilusom. Az olyan dolgokra is figyelek mint a körmöm, hajam stb. és járok tornázni is.

Na, itt már csak a belsővel van a gond.

Erősebb akarok lenni és nagyon titokzatos, de mégis érdekes. Mostanában már nagyon ügyelek arra, hogy ne mondjam el senkinek, ami a magánéletemben történik és ne osszam meg az érzelmeim, de még titokzatosabb akarok lenni és soha nem akarok sírni.

Olyan akarok lenni, aki tudja magáról, hogy jól néz ki és büszke is rá, ezért még azt a kicsi önbizalomhiányomat is el akarom tüntetni.

Olyan lány akarok lenni, akit imádnak az emberek (igazi barátaim nincsenek de a jó pasik most is szeretnek), olyan példakép mint az én példaképem. Azt akarom, hogy az emberek örüljenek, amikor oda megyek hozzájuk, felhivom őket, hozzájuk szólok.

Tudom, hogy ebben az "imidzsben" sok beképzeltség is van, de ez így kerek.


Szóval mit tegyek, hogy viselkedjek, hogy elérjem ezt?


2011. nov. 5. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz olyan lenni, amileyen NEM vagy. fejlesztheted magad, de ne akard magadat teljesen megváltoztatni, főleg ne azért, hogy szeressenek az emberek. te nem egy ideál vagy, hanem egy ember. ha valamiért, ezért lehet szeretni. és nem kell, hogy mindenki szeressen, nem mindenkinek a véleménye számít.
2011. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is mások miatt akarok megváltozni, hanem magam miatt. Minden álmom, hogy olyan legyek, mint amit leírtam és az emberek ne tehessenek tönkre és ne tudjanak kihasználni.
2011. nov. 5. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen akartam lenni en is, viszont ha nem mondod el senkinek a problemaid akkor csak rosszabb lesz es akkor hiaba akarsz nem sirni.. egy pasinak azert ez konnyebb. :(
2012. máj. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!