Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hova fejlődik ez a világ?...

Hova fejlődik ez a világ? Miért jó 13-16 évesen detoxig piálni a sok kamasznak? Mire jó ez? Csak szerintem szánalmas? Kamaszok véleményét is várom.

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 19:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
naaaa azért az alkoholt nem a huszonegyedik században fedezték fel...
2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy szánalmas, DE azért tűnik olyan soknak, mert a jó tanulók/jógyerekek viselkedését tartjuk természetesnek, régen is volt sok elzüllött gyerek. Leginkább az ő és/vagy a szülei problémáj, hogy detoxba kerül.

18/F

2013. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
54%

Le lehet pontozni,de szerintem is szánalmas.Én sem értem,miért jó rosszullétig piálni,hogy aztán hányjanak.

Arról ne is beszéljünk,hogy egyre több lány van,aki 14-15 évesen elveszti a szüzességét.9.-esek vagyunk és egyik osztálytársnőm már a második barátjánál tart.Tudom,hogy nem pont a témához tartozik,de ez is elég szánalmas.

17/L

2013. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

ESzánalmasnak szánalmas, de azért nem kellene általánosítani. Én egy olyan embert nem ismerek a kortársaim közt, aki a detoxban kötött volna ki, sőt, még csak részegen sem láttam őket. Nem minden 13-14 éves piál, bulizik, cigizik orrba-szájba... Aki meg igen, az pedig eléggé visszataszító emberke lehet, szerintem legalább is.


Egy 13 éves lány

2013. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%

Miért is baj, hogy már a második barátjánál tart? :) Nekem is elég sok barátom volt (mármint pasim, de ez elég csúnya szó), és mégsem züllöttem el. :) Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem, a jegyeim átlagosak/jók, vannak terveim a jövővel kapcsolatban stb. Nem az határozza meg az embert, hogy hány barátja volt már. ;)


16L (10.-es)

2013. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%

Igen, szánalmas. Fogalmam sincs mire jó ez biztos ettől lesznek menők:'D És nem csak ez a szánalmas. Hanem ahogyan sok kamasz viselkedik. Egymással meg másokkal. Undorító :S

...14/L

2013. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 16 éves vagyok én is,és elég kevés embert ismerek aki nem megy hétvégén hányásig piálni meg füvezni,mert ez menő...

Nemrég egyik ismerősöm megivott fél üveg vodkát iskola előtt fél órával,ős is 16 éves... Gratulálok neki... Ez van,kevés a normális kamasz,nem általánosítok,de így is kevés,és egyre kevesebb lesz...

2013. máj. 9. 20:13
 8/40 anonim ***** válasza:
78%

Anno 16 évesen mi is ittunk már a barátaimmal (fiúk-lányok) alkoholt, volt, hogy nem is keveset (igaz a detoxikálóig sosem jutottunk el, de történtek csúnya dolgok). Ennek ellenére mégsem kallódtunk el, mindannyian egyetemet végzett, családos emberek lettünk, pedig még alig vagyunk 30 évesek (van aki még be sem töltötte a harmadik x-et). Az egyetemen is ittunk alkoholt - néha nem is keveset, mégis két mérnöki diplomám van, egy multinál vagyok mérnökségi csoportvezető. Valamennyien boldog életet élünk a családjainkkal (ma is tartjuk a kapcsolatot). Szóval kár általánosítani. Régen is ittak a fiatalok, mégse lett belőle később gond, mindenki felnőtt, amikor eljött az ideje.


30/F

2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
Belőlük kerülnek ki a jövő politikusai.
2013. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy a magukat érettnek és felnőttnek képzelő gyerekek akarata széthasad a társadalmi nyomás hatására, beolvadnak az általuk elitnek vélt szennybe, ami valójában csak egy birkacsorda, ahol ők is gyapjas bégetőgépekké válnak. Ha a bekerülésnek az ára a piálás és a drog, megteszik, nanáhogy.

Nem baj, a saját kárukon majd tanulnak.

Szánalmas? Kicsit valóban az. Inkább siralmas.

2013. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!