Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem $z@r a világ?

Csak szerintem $z@r a világ?

Figyelt kérdés

nem úgy értem hogy EMO-s vagyok.

de ha körülnézek azt látom. mindenki állandóan a ipad,ipod,iphone,tablet. vagy mit tudom én mik vannak.

és azon ilyen facebook meg ilyen hülyeségeken "lógnak".

meg a mai 10 éves gyerekek, mondanak néhány mondatot és már pisztolyt tartanék a fejemhez ha lenne. ismétlem "nem úgy értem hogy EMO-s vagyok." de. ez a 21. század el lett ß@$zv@



2013. aug. 15. 16:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

De kemény munka megtanított arra, hogyha akarok változtatni a helyzeten, akkor tudok.

A pénz nekem igenis óriási nagy segítség volt abban, hogy úgy éljek, ahogy igazán szeretnék. Ha nem lenne elég pénzem, nem lehetne olyan hobbim, ami a világot jelenti nekem, és amiben ki tudok teljesedni.

Az hogy a családomnak anyagi biztonságot tudok teremteni számomra mindennél fontosabb, mert így gondtalanul tudunk figyelni egymásra, nem azon aggódunk, hogy holnap mit eszünk. Legyek anyagias vállalom, de én 15 éves koromig olyan szegénységben éltem, hogy egy életre megutáltam!!!!

2013. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

Marhára fáj az irigység. Ez is a "ti" világotokat jelképezi az irigység, de legalább annyit tudhatnál, hogy pont nem vagyok irigy, hanem hálás vagyok Istennek, hogy nem a pénztől függök. Régen igen én is szegény voltam, most meg teremtettem magamnak a pénzt, van pénzem, de nem szórom és nem hencegek vele. Van és kész. Számomra az jelentené a teljességet, ha szabadon élhetnék egy olyan helyen ahol a természet körülvesz és nem ezek a emberi testben járkáló lélektelen droidok. De ha már hozzám szólsz, akkor annyi legyen már meg benned, hogy értelmesen tedd azt és ne 3 szóban #10es. ---> következő válaszod az lesz, hogy hülye vagyok? Vagy valami más jelzővel megilletsz? Elég ovis szint. Belőled max az alsó réteg forgató kereke lesz. Gratulálok hozzá.


#11es el hiszem, hogy keményen dolgoztál meg minden és igen lehet változtatni minden helyzeten. De mindennek megy fel az ára, és már így is alig van munkahely. És 2025 felett már dupla annyi ember fog élni a földön mint most. Azon el lehet gondolkozni, hogy abból mi lesz. Lehet, hogy meg lesz mindened, de akinek nem lesz meg az el fogja venni tőled, a családodtól, akár erőszakkal is és ez már a mai világban is tapasztalható, de mi lesz dupla ennyi népességgel, aztán majd foglalkozhat mindenki a hobbijával, meg majd a kis 14 éves hülye gyerekek is mit fognak csinálni akkor, ha nem lesz ilyen alápárnázott életük? Nem is baj kell az ébresztő az embereknek. Ez a sok technika teszi ilyenekké az embereket, az apró dolgoknak nem tudnak örülni és pont én lennék irigy, aki beér a természet látványával? Haha jó vicc, ez még a másik emberkének szólt, aki le irigyezett.

2013. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó, az írásodból látom, hogy egyszer beszélsz a természet szépségéről, apró örömökről, aztán meg gyűlölöd a világot.... Rengeteg a harag és a félelem benned, ezzel biztos nem könnyű együtt élni. Próbálj meg egy kicsit feloldódni.

Én a jó dolgokra figyelek, és cserébe a jó is jön felém. Bízom az emberiségben, mert fantasztikus lények vagyunk, akik bármilyen nehéz feladatot megoldanak majd, ha cselekedni kell.

2013. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én már első válaszomban írtam, hogy nem a világ sz@r, hanem az emberek. Látom tudsz figyelni. Hogy értenéd már meg a mondanivalót, ha még ezt se szűröd le. Bennem nincs se harag se félelem, teljesen nyugodt természetű ember vagyok, aki meg van békélve lelkileg és pont, hogy nem vagyok olyan mint a többi ember, de sajnálom, hogy te nem ezt vetted le. Így hát felesleges is "vitatkoznom" veled, ha ennyire alacsony a felfogó képességed. Fantasztikus manipulált lények vagytok, akik nem mernek szembe nézni az igazsággal. Persze azt hiszik sokan, hogy igazuk van és ezt nem tudatlanságból mondják, hanem a tudás illúziója végett. Ebből is fogadok a marakodást veszitek le és nem az "üzenet" lényegét, de se baj ilyenek az emberek nagy része.
2013. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem is értem, honnan veszed, hogy én vitatkozom. Szerintem olvasd vissza miket írsz, és legfőképp azt hogy hogyan. Ha egy kicsit is tudsz objektív lenni, akkor azonnal látni fogd miről beszélek. Én nem foglak megítélni, mert nem tisztem senkit sem....

Én akkor is szeretem az életet, az embereket, a kis városkámat, a csodálatos gyermekeimet és nem utolsó sorban a fantasztikus férjemet. Álszentség lenne részemről, ha ilyen feltételekkel panaszkodnék. :)

2013. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Direkt idézőjelbe írtam nem kell konkrétan úgy is értelmezni, de mondom nem érted amit mondok és nem a lényeget veszed ki belőle, hanem ilyen apróságokat. Na de ez a része már tetszik, hogy nem fogsz meg ítélni ennyiből, de ha úgy nézzük már megítéltél. Olvasd vissza szerintem, azt amit te írtál és rájössz, hogy itt most szavaid keresztezik egymást. De tudod mit? Inkább hagyd. Felesleges apróság ez is. Amiket meg leírtam abból okuljanak az emberek.


És én is így vagyok ezzel, ahogy leírtad az utolsókat. Attól, hogy sz@rnak tartom embereket még szeretem őket, de egyébként nem mindegyik sz@r. Az utálat nem vezet semmire és felesleges, egy utálattal teli ember nem lehet boldog.

2013. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
én teljesen egyetértek #6 #8 #12 #14 el. manipulálják az embereket. (ugy tünik már #16 is) és én is ebben a pillanatban is kapok üzenetet amibe szintén irigységgel itélnek meg. nem irigy vagyok rájuk. sőt sajnálom hogy nem úgy gondolkodnak ahogy kellenem, "milyen szép a világ. tanulok, állást keresek halálra dolgozom magam, megélünk majd a családommal és happy end" noss, igy is lehet nézni. de igen mint te is mondat mister ... ez manipuláció. meg ez egy rendszer. attol nem lesz jobb ha dolgozol ha tanulod amit mondanak aminek nem az egész része igaz. de ha viszont nem tanulod meg amit el hitetnek veled. ha nem leszel a rendszer része. akkor olyan lesz az életed mint a sajnos sokat látható adományt kérő hajléktalanoknak. szoval vagy be tanitanak és dolgozol nekik minden kétség nélkül vagy örülhetsz ha tudsz enni valami finomat. és ha kétségeid lennének. kezdhetsz el búcsuzni a klassz életedtől. ez a másik része amiért én nem vagyok oda a 21.századért
2013. aug. 15. 20:06
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, okés akkor ezeket te ne csináld, amiket most leírtál. Akkor mit csinálsz te?
2013. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
ugyanazt mert nincs más lehetőség. de én is a szabadban lennék. egy kertel egy szabad élettel. ahol nem mérgezi füst és izesitö szinesített tesco-s kaják az embereket és a légkört. csak az a gond hogy ha több ezer ember össze gyűlne. az ugyanúgy nem érne sz**t sem. és szerintem néhánynak az életét ugyanúgy probálnák nehezebbé tenni.
2013. aug. 15. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!