Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék talpraesettebb...

Hogyan lehetnék talpraesettebb? Lehet ezt fejleszteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok elég talpraesett. A magánéletben és a munkahelyen sem. De a munkahelyi dolog nagyon zavar. Nem tudok úgy beszélni pl. a beszállítókkal meg a szolgáltatókkal, ahogy szeretnék. Nem tudom elérni, hogy tiszteljenek, hogy elég magabiztosnak tűnjek. Eleve nehezen tudom ezt a "hivatalos" viselkedést felvenni. Nagyon szoktam izgulni, ha intézkedni kell. Nekem ez nem jön zsigerből...hamar elbizonytalanodok, előfordul hogy nem tudok az igazamért kiállni. Összességében szeretnék magabiztosabb lenni, talpraesettebb. Szeretném, ha nekem is gördülékenyen mennének a dolgok, mint másoknak. Szeretném, ha mindig tudnám, minden helyzetben hogy mikor mit kell mondani! Hogyan érjem el ezt?

2013. aug. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő kérdése, rutinná kell, hogy váljon. Nekem az egyetemen volt ugyanez, alig tudtam megszokni, hogy mindenért nekem kell utána rohangálnom, de végül sikerült.
2013. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én már dolgoztam ezelőtt éveket, és nem vált rutinná...igaz, hogy az egy érdekes munkakör volt, nem volt alkalmam túl sokat gyakorolni. De azért fejlődnöm kellett volna...
2013. aug. 16. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a színjátszó szakkör segített még annó bár akkor még csak gimis voltam. Na azóta lett kiállásom meg magambiztosságom! :D Nézz utánna biztos vannak felnőtteknek szóló amatőr körök is!:)
2013. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem már a légy magabiztos című könyvet is, nem tudom használna-e...
2013. aug. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!