Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék emberekkel megismerk...

Szeretnék emberekkel megismerkedni, kicsit fejleszteni a kommunikációs képességeim, ilyesmi. Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval nagy vonalakban. Egy több éves depressziós életszakaszt szeretnék lezárni. Sohase voltam könnyen ismerkedő típus, és ebben az időszakban szinte mindenkit elüldöztem magam mellől. Néhány hónapja jobban vagyok, és szeretnék teljes életet élni. Jobban érzem magam testileg, lelkileg, és kész vagyok tovább lépni. Teljesen magamtól jutottam el idáig, agyturkászok segítsége nélkül, és ezt szeretném ha így is maradna.

Ha valaki szeretne beszélgetni, akkor írjon nyugodtan.

22/F - Szeged



2013. aug. 2. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem másoknak sem ártana, ha majd 1 nap után sem vette észre senki a kiírásodat :)


Viszont az agyturkászoktól nem kell félned.

2013. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hehe, na igen. Ilyen a társadalom. Senki nem figyel senkire, csak hogy ő maga boldoguljon. A többi szempont nemhogy másodlagos, de még csak nem is számít...

Egyébként azért írt 1-2 ember privit. Amúgy valószínűleg attól tart a sok olvasó, hogy lelki szemetest keresek, hol ott ez nem így van. Neked is köszi a válaszod! :)

2013. aug. 3. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nincs mit, akár szórol szóra én is írhattam volna a fenti sorokat, csak 14-et hozzá kell adnom a 22-höz.

Jah, és tőled keletre 100km-ről. Csak azért, ha valaki szeretne írni, beszélgetni. Á nem, semmi célzás nincs ebben. Utálom a célzásokat, és amúgy sem fogja senki elolvasni a kérdésedet rajtam meg a már írogatósaidon kívül.

2013. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! :) én szivesen beszélgetek veled! 21L
2013. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, ha gondolod, írj :)

20/L - Szeged

2013. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen jó fej emberekkel ismerkedtem meg. Köszönöm mindenkinek aki írt, és egyebek. :)
2013. aug. 15. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom csak van kapás :P
2013. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!