Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok, ha valaki...

Ti is utáljátok, ha valaki nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
A világból ki lehet kergetni ezzel, semmit sem gyűlölök jobban!!! Ilyenkor nem tudok közömbös lenni, és lesz...ni az egészet. Ha én veszem a fáradtságot, és megadom a tiszteletet, akkor az a minimum, hogy vissza kellene köszönni. Az élet nagyon sok területén találkozom ilyennel, és döbbenten állok az alapvető emberi intelligencia hiánya előtt. Hogy lehet ennyi unintelligens bunkó? Vagy mi játszódik le az ilyen emberekben, ilyenkor? Boldogabbak? Többnek érzik magukat?
2013. aug. 17. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha senkinek nem köszönök amióta többször is megesett, hogy mentem, és belebámu la pofánba, hangosan(!) köszönök, és inkább elfordul mitn hogy köszönjön, tőle 2 centire áll. Bunkók az emberek, ha ő se ksözön, te se köszönj, Kész.
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aki nekem nem köszön, annak én sem köszönök többet. De akkor is felháborító! A 21. században élünk!!!
2013. aug. 17. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy 15 éves lány bejelölt facebookon. Jön velem szembe az utcán, semmi köszönés, csak néz. Mondom neki, hogy szia. Nem reagál semmit, elvonul mellettem. Utánaordítottam, hogy SZIAA. Azóta rám se néz, ha meglát az úton, sőt, igyekszik elkerülni. xD Engem is idegesít a dolog. :D
2013. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt,főleg,hogy volt osztálytársaim csinálják ezt.Köszönök aztán rámnéznek de tovább mennek.A többi ember meg csak néz,hogy kinek köszönök.De aki egyszer nem köszön vissza nekem én sem köszönök neki utána soha.Nem fogok magamból hülyét csinálni.
2013. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, hogy nem köszönök vissza, de annak az az oka, hogy el vagyok a gondolataimmal vagy épp zenét hallgatok és nem hallom meg a köszönést. De egyébként nagyon idegesítő. Meg az is, hogy az emberek a buszsofőrnek se tudnak köszönni pl. Sőt, azt se tudják mondani hogy köszönöm vagy ha te köszönsz meg nekik valamit, semmi reakció.
2013. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

"Vagy mi játszódik le az ilyen emberekben, ilyenkor?"


Bennem ez: ki ez és miért köszönt? Belém akar kötni? Nem is ismerem!

2013. aug. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6! Én, ha nem ismerem azt, aki rám köszön, akkor is visszaköszönök, és megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást, mert lehet, hogy csak nekem nem ugrik be valamiért az illető.
2013. aug. 18. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már úgy hogy rám köszöntek és hirtelen nem is tudtam hogy most hogyan köszönjek vissza, és csak elmoromoltam valamit halkan.
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Én valamikor azért nem köszönök vissza, mert pl. jön egy 20 éves és annak nem köszönhetek úgy , hogy csókolom de hellot se mondhatok mert nem ismerem úgy.
2013. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!