Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent az ha egy fiú úgy...

Mit jelent az ha egy fiú úgy köszön el hogy majd. Még beszélünk? Hogy beszélni akar velem. Még?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, szokás ezt mondani csak úgy is.
2013. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szeretne veled beszélgetni és a még pedig azt jelenti, hogy úgy gondolja erre minden esély meg is van, hogy érthetőbb legyen így lehetne átalakítani a mondatot (bár szerintem teljesen érthető :P ): majd később úgyis beszélünk még.
2013. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki akkor mondja ezt, amikor siet és majd még beszélünkkel elköszön, azonos nemű embernek is szokták ezt mondani ilyen esetben.
2013. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy inni akar egy sört. Vagy sz*rnia kell.

Mégis mi a francot jelentene??? Azt, hogy majd beszéltek. Miért kell mindent túlkombinálni?

2013. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat!!
2013. aug. 2. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az égvilágon semmit sem jelent. Ez olyan mint, amikor tök idegen helyen, ahová lehet az életbe nem mész többet is úgy köszönsz el, hogy viszontlátásra.
2013. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam így elköszönni, mikor már nagyon szabadulni akarok valakitől, de nem akarom megbántani, vagy nem olyan jó köztünk a kapcsolat. Ez a legfinomabb módja a lerázásnak "na szia, majd még úgyis beszélünk"
2013. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi jó kapcsoltaba vagyunk és azóta már beszéltünk is
2013. aug. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!