Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi itt mindenki azt,...

Miért hiszi itt mindenki azt, hogy ő a legokosabb, és mindenkinek beszólhat?

Figyelt kérdés
Felteszek egy teljesen normális kérdést, erre lehülyéznek, minden ok nélkül beszólogatnak, és még sorolhatnám... Mi van itt az emberekkel? Névtelenül mindenkinek nagy a szája? Vagy mi? Ma meg különösen bunkók.
2013. aug. 17. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én normális válaszokat adok :) Minden témában :) Erre is jönni fognak a bunkók sokat nem tudsz csinálni...figyelmen kívül hagyod meg piros kezecske :/
2013. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen névtelenűl könnyen leír bármit az ember és jóval nagyobb szája is lehet...

Ráadásul itt a négynapos hétvége és ilyenkor még pluszban meg is bolondulnak az emberek. ld. pl. közuti balesetek.


amúgy melyik kérdéseddel szemétkedtek?

2013. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerelem/szex témában raktam fel kérdést, mivel még kezdő vagyok, de persze ott oltogattak, hogy jaj, minek szexelek, meg mittudomén, pedig nem is olyat kérdeztem, hogy lehetek-e terhes... -.-
2013. aug. 17. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy melyik kérdésed volt, mert nagyon sokszor a kérdés megfogalmazása vonzza be az agyhalottakat.

Elékpzelhetőnek tartom, hogy a kérdés igenis fontos számodra, de nem megfelelően van megfogalmazva, ezért lecsapnak rá azok, akik végre valamire tudnak reagálni mégha nem is érdemben.


Ha tudod, belinkelnéd az ominózus kérdést?

2013. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom már belinkelni, mert olyan ideges lettem, hogy írtam a moderátoroknak, hogy töröljék, és már nincs fent... Belefájdult a fejem a sok hülyébe.
2013. aug. 17. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Aham...

Akkor csak annyit tudok ajánlani, hogy rágd át háromszor is a kérdésedet, mielőtt kiírod, mert sokan valóban arra ugranak, hha egy szó rossz helyen van, vagy kétértelmű a kérdés.

Főleg ebben a témakörben.

2013. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!