Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek bedilizni?

Kezdek bedilizni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom néha,amikor beszélnek hozzám olyan érzésem támad mintha csak álmodnám az egészet és koncentrálnom kell arra hogy mit is mondanak,de ötletem sincs hol járhatok közben.

Nem érzékelem a jelent.Bár ez csak pár pillanat. Mégis

kezdek félni magamtól. Az első nyomós indokom pedig az hogy teljesen jól érzem magam egyedül pedig ez világ életemben zavart.



2013. aug. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
derealizációs zavar.
2013. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes :) velem is szokott lenni. Szerintem ilyen szinten még normális. Velem még olyan is szokott lenni, hogy egy adott szituáció vagy párbeszéd nagyon ismerősen hangzik, mégha meg se történt, de meg tudom jósolni, mi lesz a vége :O durva!

Üdv: B

2013. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha velem is van ilyen. Meg olyan is, hogy tudom mi folyik körülöttem, de mintha rám nem hatna semmi sem.
2013. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Furcsa, ilyen régen nekem is volt, hogy beszéltek hozzám, de olyan érzés volt mintha egy másik univerzumban lennék... Mostmár elmúlt egyébként...:) De őszintén én se tudom mi ez...
2013. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha más is van így akkor nem érzem magam dilisnek :D
2013. aug. 18. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne is érezd magad annak,mert nem vagy az.:) Ezt én is átéltem egypárszor és megmondom őszintén sokszor vicces volt.. :') Szokták a barátnőim ezeken a napjaimon emlegetni,hogy én valószínűleg a Marsról jöttem.XDD
2013. aug. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd le a füvet, pláne mást, ha netán...

2 hét és rendbejössz, vagysem.

ha mégsem akkor inkább folytasd.

Ha nem drogozol, vizsgáltasd ki megad, mert lehet, hogy más nyom beléd valamit.

2013. aug. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dilisek szemszögéből mi vagyunk elzárva...

Persze egy agykurkászt a pácienstől, csak az különbözteti meg, hogy melyik oldalon van az asztalon a fiók...

2013. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!