Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 34 éves vagyok pár hete...

34 éves vagyok pár hete halálfélelmem van? Mitől lehet most hirtelen, hogyan győzhetném le? Van valaki aki szintén ezt érzi? Vagy kezdek bedilizni? Állandóan sírok, hogy meghalok, vagy az miatt, hogy a szeretteim meghalnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.Én 30 éves vagyok.:(
2013. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálad mióta tart?Tudsz valakivel beszélni erről?
2013. febr. 14. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Régóta,kb.22 éves lehettem,amikor elősször elcsipott.

Akkor végigjártam az összes orvost.Megnyugodtam utánna.

7 évig nem jött elő.Most dec.21.-én újra megérkezett.

Egy jó kis pánikbetegséggel társulva.Pár napig egész jól voltam,ma megint rajtam van.Beszélni csak a férjemmel tudok erröl.Nem biztos,hogy meg is ért,de meghallgat.

Bejelentkeztem pszihiáterhez.A szüleim nem értenek meg,szerintük hisztis vagyok.Egyer a pszihiátrián végzem,ha igy folytatom...Vannak gyerekeid?

Én is sokat sirtam,az segit.

2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek gyermekeim,és én is csak a férjemnek tudok erről beszélni.De szerintem kezdi fárasztani a halálfélelmem.Nem tudom nálam nem volt még ilyen,persze máskor is gondoltam a halálra a halálomra ,de nem hetekig és nem igy. Most sokszor rettegek,főleg éjszaka mikor nem tudom mivel lefoglalni magam.
2013. febr. 14. 10:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz egyenlőre nem szeretnék menni,bár lehet jobb lenne,de még reménykedem,hogy csak úgy el tűnik ez az érzés,és jobban leszek :(
2013. febr. 14. 10:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos ,nem hiszek a halál utáni életben,vagy akármiben,és az,hogy egyszer csak nem leszek többé,na ebbe bele lehet őrülni,vagy ,hogy a szeretteim nem lesznek,nem is tudom melyik a rosszabb.
2013. febr. 14. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kineziológia segített. Attól is függ nyilván, hogy milyen mélyen gyökerezik a probléma, én 1x elmentem, és el is múlt. Bár nem vártam éveket, miután előjött, rá pár hónapra elmentem, oldottunk, és azóta jól érzem magam a bőrömben, mint régen.
2013. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Skywalker33 ***** válasza:

Szia!


Mostanában sokan vannak így, az egész emberiség meghal réginek lenni és lasan újjászületik. Ez intenzív belső változásokkal jár, én erre tippelek...de előbb pszihológussal is beszélj nehogy elhanyagolj egy esetleg könnyen orvosolható problémát.

A szellemi igazságok kutatásán keresztül megértheted hogy nincs halál és nincs halálfélelem, ez adhat tarós gyógyulást. Kerress egy csoportot akik ilyesmivel foglalkoznak, az lenne a legjobb.


Üdv.

T :)

2013. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én 19 leszek március ban és velem is ez van

de nem attol félek hogy én meg halok

hanem attol hogy a családom

főleg az anyukám pedig nem beteg

attol félek hogy milesz vellem

1 szer a hugom rol álmodtam hogy meg halt és én sírtam ígazábol

én őngyi lenék ha elveszteném őket

2013. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mostanában arra gondolok,hogy az nem normális,hogy nem foglalkozunk a halál gondolatával,az hogy eddig tudtam ,hogy meghalok,de mintha most fel is fogtam volna,és borzasztó.Elképzelem,hogy anyám vagy a férjem egyszer csak nem lesz,egy hulla lesz,mint ahogy én is:(
2013. febr. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!