Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy viszonyulsz azokhoz,...

Te hogy viszonyulsz azokhoz, akik fittyet hánynak rád, de ha kell tőled valami, akkor nyaliznak?

Figyelt kérdés

Többször volt ilyennel dolgom. Ha kellett a segítségem, jöttek a "köszi, ezer hálám, majd meghálálom valahogyan!" aztán ha ettől az embertől nekem kellett valami, vagy csak kérdeztem valamit, és bunkóztak velem(nem barátaim, ismerősök) akkor "nem, minek adnék?" akkor mondom, hogy talán azért, mert én is segítettem neked, akkor is azt mondják, hogy nem, vagy a röhejesebb, hogy "áh, az nem is volt igazi segítség!"


Utána telik-múlik az idő, megint jön 1 helyzet, hogy adjak valamit, vagy mondjam meg, és akkor nem adom, és jönnek, a "ne már, de most miért nem? nem hiszem el!" és tartom magam ahhoz, hogy "múltkor te sem segítettél, így most én sem!" Akkor kiakadnak, hogy "jó van akkor! Kapd be! Rohadj meg! Nem is kell a segítséged!"


Az ilyenekkel te hogy viselkedsz?


Jól gondolom, hogy ilyen emberekkel többet ne is álljak szóba ugye? Csak azért voltak velem rendesek, mert segítettem nekik abban a pillanatban, amúgy meg felőlük el is vérezhetnék?



2013. aug. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az ilyen piócákkal nem szabad foglalkozni.
2013. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszahányom a fittyet. :D
2013. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem szabad tartani a kapcsolatot, nekem is mindig ez volt a problémám, igy már nem is keresnek, nem baj addig is nyugtom van tölük.
2013. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rázd le őket nyugodtan. Ha egy igazi barátod van, már sokkal előrébb leszel, mint a legtöbb ember. És több energiád is marad.
2013. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!