Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a (fiatal)...

Miért van az, hogy a (fiatal) dohányzók már-már tukmálják mindenkire a cigit?

Figyelt kérdés
Ha dohányzók társaságában vagyok, egyszerűen nem tudják elviselni, ha nem szívok én is. Az belefér, amikor megkínálnak, de amikor udvariasan visszautasítom, egyből rám szállnak, hogy miért nem, mi az, hogy nem, ne sérts meg, hogy nem fogadod el, ne legyél már ilyen ***, stb., és ezt képesek percekig szajkózni, amíg el nem fogadok egy szálat..
2013. aug. 20. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Rám még a rokonság is furcsán néz, hogy nem iszok szeszt, de ez off...


Szerintem azért tukmálják ennyire, mert szerintük "hű, de menő" meg azt hiszik, hogy cigi nélkül nem is vagy ember. Szerintem tarts ki az elveid mellett.

2013. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mentalitás kérdése, szerintem ez az alkohollal is így van náluk. Én több, mint negyven éve dohányzom, soha nem erőltettem senkire, nem erőszakoskodtam, ha zavart valakit arrébb mentem, vagy rá sem gyújtottam.
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nagyon taplok az biztos.ne fogadd el.mit csinálnak ha nem fogadod el?
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
mert szerintük ez jó és terjesztik az igét :D párszor ellen kéne állnod a kísértésnek és akkor azzal megtaníthatnád őket, hogy nálad nincs értelme tukmálni.
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ellen állok én már évek óta, de sok haszna nincs, ugyanúgy csinálják..

Persze, nem tudnak semmit tenni, ha visszautasítom őket, legfeljebb cikiznek pár percig, csak idegesít, hogy miért csinálják, és kíváncsi vagyok, vajon mások is ilyenek, vagy csak az én ismerőseim.?

2013. aug. 20. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
abból amit írsz az jön le, hogy beadod a derekad a végén és elfogadsz egy szálat. ha ez csak néha van így, már akkor is megéri nekik próbálkozni, mert van esély a sikerre :)
2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer fordult elő ilyen. De ha még rá is vesznek, abból nekik mi hasznuk? Menőbbnek tűnök, de úgyis csak ismerősök szoktak ott lenni, akik tudják, hogy nem cigizek, tehát kívülállók úgysem látják..
2013. aug. 20. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálják, sőt még a pofámba is fújják utána a füstöt, meg úgy tartják a cigit (nem szánt szándékkal, de akkor is tapintatlanul), hogy a füst rám szálljon... Engem is meg szoktak kínálni, de soha nem veszek. Ami azt illeti, egyszer vettem és a szemük előtt szét is téptem azzal a lendülettel. Azóta, ha már nyúlnék is, gyorsan elkapják, de azért még kínálgatnak. fuck logic.
2013. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez szerintem nagyon gyerekes és béna viselkedés. Én is fiatal dohányzó vagyok, de ha valaki nem kér, legkésőbb 2. próbálkozásra felfogom. (Annál több marad nekem :D)

Soha nem fújom a füstöt senkire, aki nem szereti, inkább akkor elállok tőle pár méterre, a városban is próbálok csak a dohányzóhelyeken rágyújtani.

Amit te írtál, ilyet maximum barátokkal szoktam hülyeség szinten. Dohányzó társaság vagyunk, de mindenki ehhez hasonlóan viselkedik.

2013. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kéne megválogatnod az embereket akikkel összejársz. Az ilyen hülyéket meg határozottan el kell hajtani a 3,14csába. Sőt kiröhögni őket hogy ezt az ócskaságot szívják. Én csak szánni tudom az összes dohányost, nem érdekel hogy betegek, elhatározás kérdése hogy szív vagy nem szív.
2013. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!