Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani 40 feletti korosztál...

A mostani 40 feletti korosztály milyennek látja a fiatalabb generációkat - különösen a mai tizen/huszonéveseket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nyavalyognak amiért az ő fiatalkoruk már elszállt szóval minden utánuk következő generációt szánalmasnak/extrémnek/túl beképzeltnek stb. tartanak. Ez így megy mióta világ a világ, minden generáció lenézi az utána következőt. :D
2013. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: Azért jó lenne, ha nem általánositanál.

56 éves vagyok, és egyáltalán nem nézem le a mai fiatalokat, és nem nyavajgok az elszállt fiatalságom miatt.

A mai tizenévesek többségét túlérettnek látom a korához képest, de erről nem ők tehetnek, hanem a mai kor. Nem tartom jónak, hogy már tizenévesen sok fiatal részegen (vagy bedrogozva)fetreng a bulikban, de természetesnek tartom, hogy szórakozni járnak. Én is megtettem volna annak idején, ha lehetett volna.

A huszonévesek pedig normális felnőttek. Vannak köztük olyanok, akik természetesnek veszik a szüleik támogatását, és nem akarnak cserébe nyújtani semmit, de nem ezt tartom általánosnak.

Én szeretem a fiatalokat :)

2013. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem épp a túlérettség jele, hogy ha valaki bedrogozva/részegen fekszik egy buliban - ilyet szerintem úgy általánosságban gáz csinálni...


Arról meg, hogy "túlérett" vagyok, mert 16 éves korom óta az elköltözést fontolgatom, és 18 évesen meg is tettem úgy, hogy felültem az első vonatra, nem én tehetek, hanem a szüleim. Nem véletlenül menekültem el az otthoni mérgező közegből, és nem véletlenül is jobb sokkal az életem, mióta elköltöztem.


20/F

2013. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi 3. Azt hiszem elég rosszul fogalmaztam.

A túlérettséget arra értettem, hogy sokkal rövidebb ideig élik a normális gyerekek életét a mai fiatalok. Régebben egy 14 éves lány még boldog gyerek volt, ma pedig már felnőtt (vagy legalábbis annak érzi magát).

Az hogy te kénytelen voltál 16 évesen a saját lábadra állni, nem a te hibád. Mindig voltak és lesznek kivételek. Becsülöm azt, hogy 20 évesen a megállsz a saját lábadon.

2013. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Uristen mi van itt??? 13 vok
2013. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%

Amit nem szeretek a fiatalokban, az a sok drogozás, cigizés (terhesen), vagy terhesen cigizés 20 évesen, vagy egyáltalán a dohányzás, meg piálás..Higgyétek el, nem menő..Mondjuk az mindenkinek a maga baja, hogyan szennyezi a gyereke levegőjét....Miért jó 20 évesen, vagy előtte szülni? gyerek után már hova mész bulizni? Sehova..A másik meg, hogy képtelenek elszakadni a telefontól és a fülhallgató is elengedhetetlen cucc..Na meg ezek a becézések: tom, vok vtam, vgyok, oszt, mán, lécci, télleg, kom, lol, omg, wtf, stb.. Nem tetszik ez a generáció.

Mindenki lenézi az utána lévő generációt, én pl nem szeretem a fiatalokat, se a dohányzó anyákat (nem érdemlik meg hogy így hívjam őket) Tudom, attól mert valaki dohányzik, lehet jó ember, de annyira mégsem, ha képes a gyerekét szennyezni...Éppen elég rossz a levegő anélkül is.

2015. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!