Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a másikat kell okolni...

Miért a másikat kell okolni mindenért? Miért minden nálam rolmik, el, és miért hiszi mindenki, hogy én tettem tönkre?

Figyelt kérdés

Vagy mással is van ez így?

pl. Haverom kölcsön adta az xboxát. Semmit nem csináltam vele 1-2 napig játszottam rajta rendeltetés szerűen, aztán meghibásodott, és azt hiszik, én tettem galyra.

Vagy valakinek van valami cucc a szobájába, megfogom, eltörik, vagy elromlik(szerintem már előtte is rossz volt) akkor tuti én rontottam el.

Vagy netezek valahol, bekap valami vírust(semmit nem töltöttem le, és nem mentem semmi olyan oldalra, ami veszélyes) csak akkor jön ki a virusírtó, hogy valami virust talált, akkor meggyanúsítanak, hogy biztos én miattam lett vírusos a gép.

Miért van ez?

Azt hiszik minden örökké tart, és én szakítottam meg az örök folyamatot...



2013. aug. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha ez a példa mind megtörtént veled akkor tényleg elég szerencsétlen lehetsz. Na mondjuk épp ezek miatt nem fogadnék el kölcsönbe ilyen nagy értékű dolgokat... Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy ezekre az ajánlatokra tanulj meg nemet mondani.
2013. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamit kölcsönadok és nálad romlik el, akkor valószínűleg te rontottad el. Ha valami pont a te kezedben tört el,akkor te törted el. Szerintem.
2013. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tredecim ***** válasza:

Ha választ akarsz a kérdésedre tedd fel fordítva önmagadnak:

Ha neked lenne egy ismerősöd, akinek te kölcsönadsz dolgokat, és azok folyton nála mennek tönkre (de másnál nem), csak mindig pont nála, akkor mit gondolnál?

Azt, hogy ő tette tönkre őket, vagy azt, hogy az idő?

2013. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!