Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan népszerű a sör a...

Mitől olyan népszerű a sör a férfiak körében?

Figyelt kérdés
A gyerekek beérik vízzel, tejjel, szörppel, vagy üdítővel is. Akik pedig már elhagyták a gyerekkort, egyre többen választják a sört. Talán a sör a legnépszerűbb. Miért? A haveri társaság itala? Miért pont a sör? Vagy sokan ettől érzik magukat igazi férfinak/felnőttnek, hogy sört isznak, (vizet, vagy más egyéb italt már eszükben sincs inni)? Mitől olyan népszerű szerintetek?

2013. aug. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert a kenyér az emberiség alapvető étele és a sör ennek a folyékony változata.
2013. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
En nokent is szeretem. Olyan termeszetes hormonok vannak benne, amelyek segitik az ellazulast, megnyugtat. Jo hangulatot csinal egy faraszto nap utan. Tele van B- vitaminnal, es egyeb hasznos anyagokkal. Talan ezert szeretik, meg ha nem is tudjak az okat. Van, hogy alkoholmenteset iszom, mert az is pozitivan hat ram.
2013. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a férfiak szeretik.

Én is nőként iszom,finom,ahogy írták nem csak azt kell nézni hogy alkohol hanem hogy van benne Bvitamin,egyéb hasznos anyagok.

Amúgy sokkal egészségesebb mint a sok cukros lötyi meg a szörp.

2013. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, de bírom azokat, akik jönnek a hasznossággal. Nyilván nem azért népszerű, mert hasznos. Hanem azért, mert 1) megvan a kultúrája, a menőségérzet, 2) hideg, frissítő, de nem vmi túlédes üdítő, amit az emberek többsége ahogy idősödik, úgy utál meg egyre jobban.
2013. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyszerű érzés a nagy melegben egy üveg sör elfogyasztása. :)
2013. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Justicar ***** válasza:
66%
Én gyűlölöm.
2013. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna lepontozni. En igenis azert iszom fokent, mert a nehez napok elott teljesen lenyugtat, nem szall el az agyam. Es utana lehet olvosni a "hasznossaganak" is. Mellesleg nehany orszagban az orvos irja ki kezeleskent pl veseko eltavolitas utan.
2013. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Finom. Jól esik. Meg szerintem ez a legalapabb alkohol, ha bemész egy kocsmába, sört kérsz, mert valamiért ez így jön. Nem nagy az alkoholszázaléka, lehet inni bőven, és nem rúgsz be tőle. Igen, valamilyen szinten a haveri társaság itala is, ha megiszol egy üveg sört, annak finom minden kortya, kiélvezed, hogy valami jót iszol. A víznek nincs íze, sem feelingje. De ezt nem lehet elmagyarázni, valaki vagy szereti, vagy nem. Én szeretem, és lány vagyok amúgy.
2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is lányként írok:szeretem,hangulatos,nincs teli cukorral,a legtöbb üdítőt nem iszom meg,ha pedig az ember beül valahová a haverokkal nem rendel egy pohár vizet
2013. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!