Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit írjak neki? Bunkóság...

Mit írjak neki? Bunkóság lenne egyáltalán nem írni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, az elmult héten ismertem emg egy táborban. Nem vagyok előítéletes, meg ilyen beképzelt valaki aki nem áll szóba mindenkivel. Vele sem ez volt, elsőre nem volt szimpatikus, de adtam egy esélyt, hogy megismerjem. Hát csalódtam, olyan irritáló lett számomra ez a fiú... Követett, jött, nyomta a hülyeségeit, egyfolytában nézett, csak magáról beszélt, mindenki mással úgy mint egy senkivel. Nekem nagyon elegem lett belőle, kerültem ahogy csak tudtam. Bejelölt facebookon ismerősnek, visszajelöltem, gondoltam nem lesz belőle semmi. de most irogat mindenfélét, már egy ideje nem nyitom meg amiket ír, de idegesít. Továbbra se íjak neki, vagy nyissam meg és kérjem meg, hogy ne írjon többet?


Ne gondoljátok, hogy ilyen hisztis plázacica vagyok, akit zavar hogy írnak neki, sőt, soha senki nem is írt rám csak úgy, persze amikor kellett valami tőlem, akkor igen. ezért nem tudom mit tegyek. Nem akarok bunkó lenni, de azt sem akarom, hogy folyamatosan írjon nekem.

16/l


ez a fiú 19 éves


2013. aug. 21. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
igen,bunkóság ha nem írsz vissza neki,de legalább egy idő után abbahagyja majd. ha amúgy sose találkoztok,akkor végülis nem gáz annyira,simán megcsinálhatod. de ha szeretnéd meg is írhatod neki,h mi vele a gondod...
2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Másképp nem bombázna folyamatosan, szóval én ajánlanám, hogy tereld magadra a szót, és írd azt, hogy van pasid.

Vagy írd neki, hogy nem tartod helyesnek, hogy egy fiúval chatelj, amikor pasid van.

Le fog állni.

Ha meg mégsem, akkor az őszinteséget javaslom, bármilyen nehéz is.

2013. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!