Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a kérdésre ahelyett, hogy csak ítélkeznének? Ennyire jó érzés név nélkül bunkónak lenni, vagy miért?

Figyelt kérdés

Esküszöm, feltettem egy bizonyos kérdést, és erre elkezdték, hogy én biztosan ilyen, meg olyan vagyok, tehát nem is a kérdésre válaszoltak + teljesen téves következtetéseket vontak le rólam... Te jó ég... Tudom, hogy nem ismernek, szóval nem veszem a szívemre a dolgot, de egyedül látom úgy, hogy itt a többség nem feltétlenül segíteni akar a kérdezőknek?

TISZTELET A KIVÉTELNEK! :)



2013. aug. 13. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felfedezted a GYK egyik hatulütöjet... Esetleg bövebb leirassal meg lehet ezeket akadalyozni, de akkor is van egy-ket troll, aki nem birja ki, hogy ne alakuljon at gyökerre.


Osztogasd ki nekik a piros kezet, jelentsd, es lehet, hogy legközelebb mar nem jönek ki a büdös kis vackukbol.

2013. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok unatkozó emberke, aki nem tudja mit csináljon az életével, feljön GYIK-ra, kikeres egy random kérdést, azt elkezd trollkodni, amire azt hiszik, hogy hű de poénosak, pedig nem azok.
2013. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is feltettem már magamnak sokszor. Engem néha valósággal lesokkol, mennyi rosszindulatú, agresszív ember kering az interneten.

A jópofizókat meg trollkodókat nem értem, mert senki sem kíváncsi a szerintük humoros hozzászólásaikra, ráadásul névtelen is az oldal, úgysem tudja senki ebből hogy ő mekkora ász.

Az ítélkezőket sem értem, mert nem láthatnak bele a másik ember életébe. Teljesen feleslegesen húzzák fel magukat.


Nekem is volt már olyan kérdésem, aminél a válaszolók elhordtak mindennek, amit csak ki tudtak találni, holott távolról sem volt igazuk. Nem ismertek, nem látták a helyzetemet, a hátteret, ami miatt belekerültem a szituációba, mégis, ahelyett, hogy egyszerűen válaszoltak volna, szabályos "boszorkányüldözésbe" kezdek. Elég bántó volt, főleg, hogy nem volt igazuk. Ha legalább rossz ember lennék, megérdemelném, de így elég igazságtalan volt.


Meg kell próbálni nem törődni velük, ilyen emberek mindig lesznek.

2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is jártam már így jópárszor :D ezek a trollok miatt nem merek kérdést kiírni! az ilyeneknél nem mindig segít ha jelented öket mert pl gyakran én estem pofára XD
2013. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!