Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy azok vannak a legjobban kiakadva másokon, amiket Ő is megcsinál?

Figyelt kérdés

Most egy emberről fogok példát említeni, nem szép dolog, de a példa kedvéért.

Osztálytársam, egy csaj. Mindenkit ler*bancozott, mindenkit kivbeszélt a háta mögött, folyton azt hallottam tőle, hogy ez mekkora ribizli, az milyen ribizli, Facebookon pózolnak, party p*csák.

Erre ki feküdt le nagybátyjával, miközben barátja volt? Hát ő. :D

Mindenkit kibeszélt a háta mögött, de ha meghallotta, hogy más beszéli ki, akkor jött a "Te mit képzelsz magadról? A szemembe nem mered mondani, csak a hátam mögött?"

Mindig ellene van a divatos dolgoknak, a "divatmajmolásnak" erre mégis iPhonet vett, ami elég divatos manapság.


Nem Ő az egyetlen, akinél azt tapasztalom/tam, hogy mindent leszól, de Ő is azt csinálja.

Miért csinálják ezt?

Ez kb olyan, mintha folyton beszólnék mindenkinek, aki szereti a kéket, vagy kék színű ruhákat hord, de rajtam is kék lenne.

Na erre mi a magyarázat? Már ha van.



2013. aug. 22. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Az hogy hülyék, erre nincs más magyarázat. :DDD

Nekem is van olyan ismerősöm, aki állandóan kiírta/kiírja Facebookra, hogy "ki van Westendbe?", meg kb. állandóan oda járkál, de persze ott se csinál semmi értelmeset. XD Aztán a múltkor meg Ő volt kiakadva, hogy ez miért jó másoknak, hogy állandóan Westendbe vannak, meg ilyenek... Aztán Ő is ugyanazt csinálja. XD

Na meg még van egy pár ilyen... :D

2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért,mert tudja,hogy benne is megvan ez a tulajdonság,és igyekszik tőle megszabadulni,de csak úgy meri,hogy másra hárítja.A másik lehetőség,hogy észre sem veszi,hogy ő is ugyanazt csinálja,ez a gőgösségből("én jobb vagyok,mint te,ítélkezhetek fölötted")ered.Aki el van szállva magától,az nem látja reálisan a tényeket.
2013. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!