Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem félek senkitől?

Citylife kérdése:

Nem félek senkitől?

Figyelt kérdés
Ez normális? Nem félek senkitől.. Néha úgy érzem,hogy pikk-pakk csak fejberúgom azt a valakit,aki éppen bántani akar,és kész. levan rendezve.. a testalkatom az meg elég jó. atlétikára is járok mindig..

2013. aug. 22. 20:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%

egoista beképzelt...ez jeletn meg belső tulajdonságba

dagadt/fűszál gyenge lassú...ez jelent meg külső tulajdonságba

2013. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem normális.Ha tudod magadról hogy meg tudod magad védeni,akkor természetes.Sőt,az lenne rossz ebben az esetben,ha félnél.

Meg hát jobb önbizalommal sétálni végig az utcán és nem félni ,mint az ellenkezője.

2013. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne félj változni fog ez amikor valaki téged rúg fejbe pikk-pakk, és le van rendezve.
2013. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sativus ***** válasza:
29%
jajj öcsém lehet cérna a gyerek de úgy bánik a bicskával hogy fél másodperc alatt megvágja az ereidet aztán vér nélkül nehéz rugdosni :DD
2013. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem vagyok c*gány -.- jártam is taekwondora kb. 4-5 hónapot.. aztán gyengének találtam,és kiíratkoztam ... és pl ha egy 30-40-50 éves ember beszól vagy arra gondolok,hogy meg akar támadni akkor sem félek,mert ugy vagyok vele,hogy fürgébb vagyok... amőgy meg 52 kg vagyok.. 12/F .
2013. aug. 22. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 16-17 évesen kezdtem küzdősportokkal foglalkozni.

Az ember néha gondolhat arra, hogy ennek vagy annak oda ütne és megfeküdne. Nem tagadom én is gondoltam erre, de abszolút nem voltam, nem vagyok agresszív. :)

A nem félek egy jó hozzá állás, ahhoz, hogy küzdősportokkal foglalkozzál, DE ha a legnagyobb mester, vagy bajnok lennél, akkor is lenne olyan aki bármikor megverne. Mert nincs legyőzhetetlen ember. :) Illetve nem tudhatod mit tud a másik. 12 éveseknek minden küzdősport gyenge. :) Ne becsüld fel magad túlságosan, maximum a saját korosztályodban lehetsz vagány.

2013. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, este összetalálkozunk egy sikátorban, még a gatyádat is összecsinálod...
2013. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16L vagyok, és én is totál így érzek. Apám boxolt évekig, engem ő képzett ki verekedni, és én sem félek. Sokat sportolok, egészséges vagyok, gyors, koromhoz képest jó erőben még kis izmaim is vannak:D

Jó hogy van önbizalmad, tényleg nem lenne jó, ha félnél. Ez normális, vagyis fura, de jó:)

2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Álomvilágban élsz... Régen én is azt hittem hogy lenne esélyem egy felnőtt ellen. Elmondom mindenkinek aki igy érez hogy egy valaki ellen aki pszichésen és fizikailag felkészült egy bunyóra egy bizonyos szituációban hogy neked akit totál meglep ez a hirtelenség semmi esélyed nem lenne... Csók a családnak
2013. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1 utcán nem rúgsz fejbe senkit farmerban, másrészt az öv főlé vitt rúgások 90%-át megfogják és megy a pici fejed a betonba, ha nem tudsz esni, ha tudsz is életveszélyes a földharc, ha 1-nél több támadó pláne. Pár hónap tapasztaltocskával meg semmire nem fogsz menni, annyi idő a legegszerübb dolgok elsajátítására sem elég. Fegyveres harcra sem vagy kiképezve és 12 éves vagy nem tudod magad megvédeni.
2013. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!