Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még rocker?

Van itt még rocker?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy van-e itt rocker, és ha van melyik bandák állnak közel a szívéhez, és ő mit gondol a rocker létről. :)
2013. aug. 22. 22:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én inkább metálos vagyok
2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én metálos annyira nem, onnan csak 3 zenekar: Suicede Silence, The Agonist, Fit For Rivals. :)
2013. aug. 22. 22:35
 3/27 anonim ***** válasza:
Én
2013. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 t_GaRami_a ***** válasza:
Én hard rockot és rockot is szeretem. Inkább a Durvább zenék jönnek be, ezért néha metált is hallgatok.
2013. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, de a metált is szeretem, viszont külsőre már annyira nem öltözök úgy a hosszú hajam még megvan, és meg is lesz mert sokak szerint jól áll nekem, de hogy őszinte legyek már nem vagyok olyan rocker mint 2-3 éve.
2013. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én rockernek nem mondanám magam. Igaz, hogy szinte csak rockot hallgatok, de szerintem attól még nem leszek az.

Most a Thousand Foot Krutch- ra vagyok ráálva nagyon :D Ez egy christian rock banda.

2013. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Rolling Stones

Queen

Beatles

Nirvana

RHCP

Nickelback

Lenny Kravitz

Led Zeppelin

Johnny Cash

..

2013. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 piriiiiii ***** válasza:
Óóóó, utolsó, szeretlek!
2013. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 piriiiiii ***** válasza:
Ja igen, nem vagyok rocker, de nyomós részben rockot hallgatok.
2013. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Csak hát egyre több a páwa, és állandóan piszkálnak, meg egyszerűen idegesít, hogy bántják a gyengébbeket, hogy rohadtul elvannak szállva maguktól, meg mindig a külsejükre koncentrálnak. És vagyok, hogy van e még akinek van valami egyedi stílusa. :)
2013. aug. 22. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!