Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még rocker?

Van itt még rocker?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy van-e itt rocker, és ha van melyik bandák állnak közel a szívéhez, és ő mit gondol a rocker létről. :)
2013. aug. 22. 22:22
1 2 3
 11/27 piriiiiii ***** válasza:

Ja, meg a bandák, azt is elfelejtettem, bocsánat a fejetlenségemért.

A legkedvencebb a Doors. Te jó Isten, zseniális!

Pearl Jam, Rolling Stones, Pokolgép, P.Mobil, P.Box, Aerosmith, Eagles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Who, Black Sabbath, Alice Cooper, ACDC, Deep Purple, ZZ Top, Perfect Circle...

2013. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Egyedi stílus? Én csak feketébe
2013. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
bocsi, előző vagyok... szóval csak feketében érzem jól magam, fekete a hajam is, szegecses öv, piercing... stb. Igazad van, sokan annyira a kinézetre mennek. Engem is megszólnak a kinézetem miatt. Teszek rájuk. Amúgy 32 éves vagyok :-))))
2013. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ejha, a legtöbb rocker bizony idősebb. :D A fiatalok páwák, köszönöm a válaszokat, és örülök. ^^
2013. aug. 23. 12:52
 15/27 anonim ***** válasza:

Meatllica az életem. Vagyis az életem megmentője. Már kezdtem elveszni, mikor rájuk találtam.

Továbbá AC/DC, Kansas(van ott is pár rockos dal), Nickelback, Shinedown, Iron Maiden, Queen, Rolling Stones, Nirvana, Guns N' Roses


Nem rockban pedig Mika, Ryan Adams, Bon Jovi és a Beatles.


A rockban találtam meg önmagam. Régebben éreztem, hogy valami hiányzik az életemből és amikor meghallottam egy AC/DC számot (Back In Black) megéreztem, hogy ez az ami kell. Aztán csak sodródtam a rockbandák árában.. Csodálatos az egész:)

16/L

2013. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

AC/DC, Metallica, Guns N' Roses ezeken nottem fel :)

Mostanaban ezeket hallgatom:

- Linkin Park

- Papa Roach

- The Pretty Reckless


Persze az AC/DC orok kedvenc.


Majdnem 17/L

2013. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Én.
2013. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Amorphis

Audioslave

Apocalyptica

Disturbed

Ill Nino

Leander Rising

Road

Tiamat

ja,és én nem öltözködök úgy,mint egy rocker,a hajam is rövid.Az baj?:)Csak mert,szerintem,attól még,hogy valaki szereti a rockzenét,attól még nem kellenek azok a cuccok rá.Egyébként én tervezek egy bandát,énekes már van,meg én gitáros.

2013. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nem, az nem baj. :)

És igen, én is így gondolom, de vannak rövid hajú rockerek.

De jó neked. :) Én is szeretnék bandát, de nincs rá sok lehetőségem/esélyem és időm sem nagyon, a sok zeneóra elfoglalja a helyet. :)

2013. szept. 20. 17:53
 20/27 anonim ***** válasza:

15ös vagyok:

Én igyekszem úgy is öltözni. De nem csak azért, hogy beilljek a rockerek közé. Nekem nagyon bejön az öltözködési stílus is, szóval igyekszem mindig kifogni az olyan darabokat, amik illenek a rocker egyéniségemhez:)

2013. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!