Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai emberekben miért van...

A mai emberekben miért van benne a fikázódás azok iránt, akik újak? Vagy régen is ez ment?

Figyelt kérdés

A mai emberek, haverjaim, is mindenkit fikáznak, akik újonnan felfedezettek, vagy felfutatták őket.

Pl. Lady gaga, Justin Bieber, Skrillex, Pitbull, mindegyik fikázza ezeket, hogy nem tudnak énekelni, hogy néznek ki, tiszta gázak.

Pedig a haverjaim még a boci boci tarkát se tudnák tisztán elénekelni...


Miért fikázódik manapság mindenki vagyis a legtöbben az ilyeneken?

Vagy régen is ez ment. Mikor Michael Jackson híres lett, vagy MC Hammer, Eminem, azokat is fikázták folyton?



2013. aug. 23. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert egyre tudatosabbak vagyunk, kezdünk felébredni / függetlenné válni a média által okozott manipulációs bűvölettől. Szerintem ez jó.
2013. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az elsőt, és szerintem azért is, mert a maiak nem mutatnak újat, nem igazán tehetségek... Ha adsz pénzt, hangstúdiót, meg embereket hozzá, nekem is simán lehetne olyan hangom mint nekik. A régiek még eredetiek voltak, vagy mutattak valamit, megküzdöttek a dolgaikért pl. Eminem. De már ő is rég túl van a fénykorán. Ennyi. Ilyen az emberi természet. Egyébként meg a maiak közt is vannak szerintem tehetségek, pl. Lindsey Stirling, Peter Hollins, stb.
2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért vetjük meg őket, mert újak vagy mert teszem azt, féltékenyek vagyunk, hanem mert a legtöbbje szánalmas ember. Nézzük mondjuk például Justin Biebert. Nem mondom rá, hogy meleg

, mert ténylegesen nem biztos hogy az, de amit képvisel az viszont azzá teszi. A valódi férfiasság eltűnik a világból lassan, mert ezek a sztárocskák ezt a stílust terjesztik. Én személy szerint ezért vetem meg az egész új-popszakmát és a sztárocskákat.

2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A #2-es válaszát szeretném alátámasztani ezzel a kis vicces videóval: http://www.youtube.com/watch?v=cme91vwgsJg :)


#1es voltam.

2013. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt példákra: azért, mert nagyon sok sokkal jobb előadó van, akiket nem nyomat így a média ezáltal nem olyan ismertek, de aki ismeri az tudja hogy ezek eltörpülnek mellettük. Az meg hogy nem tudnak énekelni a haverjaid de fikázzák ezeket azzal semmi baj nincs, mivel a haverjaid nem kapnának az éneklésért pénzt, ezek viszont a kornyikálásból megélnek.
2013. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már mindenképpen arra akarjuk kifuttatni, hogy jelenleg miért megy a fikázódás, én azt mondanám azért, mert több lehetőség adott ahhoz, hogy ne csak a populáris zenét érjük el. Biztos régebben is volt választék, de akkor még nem tudtad akárki lemezét letölteni egy kattintással, nehezebben találtad meg a különböző együtteseket. Most, hogy van Internet, többféle zenei ízlés is érvényesülhet, és valóban, nekem is bosszantó tud lenni, hogy amíg rengeteg olyan számot ismerek, amiknek egyszerűen szétolvadok a hallgatása közben, egy csomó barátommal ezt nem tudom megvitatni, mert ezeket a "gáz alakokat" szeretik jobban. Illetve, akinek különbözik a zenei ízlése a populáristól, annyira büszke rá, hogy már-már tudatosan zárkózik el minden mástól. (szóval ízlés-sznob, sajna én is ilyen vagyok)

Ami nem szimpatikus nekem ezekben az alakokban, hogy nem ők írják a számaikat, hanem nekik írják, és eleve egy célközönségnek énekelnek, és nem csak leírják, ami a lelküket nyomja, nem hinném, hogy így olyan intenzíven és igazian át lehetne adni egy érzést, vagy gondolatot. (plusz minden második számuk a szerelemről szól, legalábbis amit én hallok közülük, szeretem, ha a dalhoz egy kis pluszt ad a szövege)

De nekem alapvetősen semmi bajom nincs velük, annyit tudok a munkásságukról, amennyi a médiából rám ömlik, szerencsére nem nekem kell hallgatnom.

És azt hiszem, egy kicsit el is tértem a témától...

2013. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írígyek
2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!