Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embereknek tartjátok a...

Milyen embereknek tartjátok a válaszolókat, amikor elolvassátok, hogy hány százalékban adnak hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Hogyan kapcsoljátok össze, a válaszadók értékeléseit a tulajdonságaikkal, értékességükkel?

2013. aug. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek a százalékok, mert láttam már hogy lepontoztak valakit aki a konkrét jogszabályt bemásolta, úgyhogy ez nem számít.

Az sem, hogy valaki 26%-os vagy 90, mert lehet, hogy a szex rovatban trollkodik, de az adott kérdésre normálisan válaszol.

2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha valaki nagyon paraszt módon ír,ráadásul hülyeséget és van mondjuk 36%-a,akkor megvan a véleményem és sejtem,hogy nem véletlen.

De amúgy van,hogy az első napokon pontozzák csak le és amúgy még normális.

2013. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek feltűnően alacsony, a százaléka ÉS az adott válasza amit épp olvasok, negatív benyomást kelt bennem, akkor - a benyomástól függően - idegesítőnek, vagy trollnak fogom tartani.

Ha a konkrét válasz nem vált ki éles ellenérzést belőlem, és pláne, ha a kérdésre válaszol az illető, akkor nem tulajdonítok jelentőséget az alacsonyabb százalékának.

A magas százaléknak is akkor tulajdonítok jelentőséget, ha különösen jó (és jól megírt) válasznál tűnik fel.


De nem tudhatom, hogy esetleg frissebben regisztrált válaszoló írt-e, akit épp tegnap fel- vagy lepontoztak.


Amúgy arról árulkodhat, mennyire gyakran ír markánsabb véleményt tartalmazó válaszokat a tipikus aknamező kategóriákba (ahol tök mindegy, hogy a feltett kérdésre válaszol-e az illető, előbb-utóbb lepontozzák), ez viszont önmagában nem a válaszolót minősíti.

2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom a százalékot, az érdekel hogy az adott esetben értékes választ adott-e vagy nem.
2013. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel,hogy hány %-on áll az illető. Kevés százalékosoktól is olvastam már nagyon jókat, amikkel egyetértettem. Nem tudom, hogyan történt, de mikor először megnéztem a toplistás oldalt, azt írta ki, hogy minuszegy százalékban adok hasznos válaszokat; én meg csak lestem:D Szóval nincs összefüggés a % -kal meg a válaszadóval. Hát aki száz százalékos, az ritka, mert ritkán ért vkivel mindenki egyet.
2013. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok, ja és még1!! Nem egyetértés, hanem tényleg hasznosság alapján szoktam pontozni. Csak ha valaki nagyon nagy b.romságot ír, vagy sértegeti azt aki normálisan írt normális dolgot, na ottan esetleg:):)
2013. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre adott válasz alapján ítélem meg, hogy mennyire értelmes az adott ember. A százalék általában össze is függ ezzel.

Néha elgondolkozok, hogy egy normálisan válaszoló "öreg róka" miért áll mondjuk 40%-on, gondolom ő valamelyik másik rovatban meg trollkodni jár.

2013. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:
100%
A saját értékelésemből kiindulva, éppen előfordulhat, hogy az illető a gyatra százaléka ellenére folyton jó válaszokat ad. Engem általában azért pontoznak le, mert nem feltétlen azt szoktam válaszolni, amit a kérdező és a többi válaszoló szívesen olvasna, hanem azt, ami a véleményem. Ha az ember véleményét kérdezik, akkor nem létezik "haszontalan válasz", és én is ez alapján értékelem a többieket.
2013. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!