Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért regisztráltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért regisztráltok társkereső oldalakon, ha képtelenek vagytok - nem hogy válaszolni - még arra is h elolvassátok azt amit küldenek nektek?

Figyelt kérdés
Írtam már csúnyának, kövérnek, szépnek és fullosnak. 95%-ban se kép se hang.
2013. jún. 30. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Már egy párszor leírtam, remélem most kell utoljára. A talalka.hu-n láttam egy adatlapot, a csaj 1200 üzenetet kapott míg fel volt regisztrálva. Szerinted ki tud ennyi levélre válaszolni? Annyi levelet te életedben nem láttál még
2013. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt honnan lehet tudni, hogy el sem olvasták? Amúgy a dolgok nem olyan egyszerűek, mint látszanak. Majd leírok sok dolgot ezzel kapcsolatban, ha lesz kedvem, de most nincs.
2013. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiiii ***** válasza:

Neked kéne tudni, hogy miért regisztrálsz...

Mondták már Neked, hogy van való világ is?!

2013. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni lányok! Ja és arra is kíváncsi lennék, hogy minek van netes társkereső, ha nem lehet használni?! :(
2013. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első: nem a talalka.hu-ról van szó és nem levélről. Badoo, Twoo stb. ahol inkább csevegni lehetne.


Második: Badoon pl. kiírja h elolvasta-e már az illető vagy nem.


Harmadik: köszi az építőjellegű választ! Sokat segítettél ezzel. Vkinek a való világban sem könnyű ezért próbálkozik a virtuálisban ahol elvileg hasonló "problémával" küzdők találhatóak. Örülök neki h neked nincs ilyen gondod és nem itt a virtuális világban töltöd válaszadásokkal az idődet, hanem kint vagy a való világban. :)


Negyedik: abszolút jó kérdés, kérlek írd ki :)

2013. jún. 30. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, az első gond, amit már említett valaki, hogy van olyan lányismerősöm, aki beregisztrált, és mondta, hogy naponta kapott 50 levelet, de ő naponta csak egyet írhat ingyenesen. Mondta, hogy "nagyon sajnálom azokat a srácokat, akiknek nem tudtam válaszolni, de most ezzel mit kezdjek?"

A másik, ismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon érdekes dolgokat mondott. Mesélte, hogy kiírt magáról egy rakat dolgot. Cuki volt, mert mondta, hogy három barátnőjével is elolvastatta, mielőtt kitette, hogy tényleg olyan e az írás, amilyen ő valójában. Erre kap ilyen üzenetet, hogy "szia, van kedved ismerkedni?" Ő azt mondta, hogy erre nem válaszol, mert szerinte ezek a srácok csak beállítják, hogy pl 25 éves szőke lány, azt akit kidob a rendszer, annak ezt elküldik. És ilyennek ő nem fog válaszolni.

2013. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadban keresd a hibát! Amikor én társkeresőn voltam, a lányok többsége válaszolt. (Kezdetben nem, de ráéreztem a dolog mikéntjére.)
2013. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!