Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a velemenyetek az ilyen...

Mi a velemenyetek az ilyen baratsagrol vagy errol az egeszrol? Ertelmes valaszolokat szivesen felpontozom : ) )

Figyelt kérdés

Van egy baratnom akit egy eve ismerek, de eddig koszono viszonyba voltunk, majd 1 honapja elkezdtuk megismerni egymast. Elkezdtunk beszelgetni, es rajottunk hogy tobb kozos van bennunk mint gondolnank. A nagy 'legjobb baratnonk' mindkettonket ott hagyott, mindketten csalodtunk ugyan azokban, ugyan azokat a dolgokat szeretjuk es meg targyaink is ugyan olyanok vannak. Hajnal haromig beszeltunk, es minden nap orakat telefonaltunk. Ket het alatt nagyon megszerettem, es o is engem. Elotte magam alatt voltam a l.bnom miatt, de ezutan rajottem nme en voltam ott a hibas, es nem erdemelt meg hha azt csinalra amit csinalt es egy telefonalas sok penz volt neki.. Mara ez a baratnom, akit igy mar 1 honapja ismerek, olyan minthha a hugom lenne. Nincs testverem,okke szerettem volna. Neki sincs, es o is ugyszinten. Ugy nezunk egymasra minthha testverek lennenk, meg a gondolataink is egyek..:) voltatok mar hasonlo helyzetbe? Vagy mi a velemenyetek arrol ha ket barat ugy nez egymasra minthha testverek lennenek? Vagy igazabol ezt az erzest hogy olyan minthha a hugom lenne, mi hozhatja ki belolem?

Minden valaszolot felpontozok, csak irjatok le a velemenyeteket, meglatasotokat:)



2013. aug. 3. 00:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát ha egy fiúnak van egy igaz barátja, akkor neki is olyan mintha a testvére lenne. Lányoknál szerintem kevésbé fordul ez elő,mert összevesznek csekély dolgokon is, és megesik hogy évekbe telik mire egyáltalán köszönnek egymásnak. A fiúknál max napokig tart egy ilyen vita... Hát lehet hogy a ti barátságotok csak egy hirtelen fellángolás, aztán majd ez is kezd kihűlni... De az is lehet hogy nagyon hosszú időre történő barátság vette kezdetét :) Mindenesetre nagyon jó dolog a barátság, függetlenül mikor ér véget :) Az már csak rajtatok múlik, hogy mikor ér véget. Csak aztán pl. ha valamelyikőtöknek pasija lesz, akkor lehet hogy a másik fél elhanyagoltnak érzi majd magát. Azért ilyenekre figyeljetek. Én azt kívánom, hogy ez a barátság örökre tartson köztetek :)
2013. aug. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, hát erről szól egy barátság, nem? :)
2013. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz barátra találtál, habár vigyázz, ne romoljon meg a kapcsolatotok.:)
2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!