Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Justin Biebert miért utálják...

Justin Biebert miért utálják ilyen sokan?

Figyelt kérdés
A sok pénze miatt vagy mert szarul énekel? Vagy másért?

2013. aug. 27. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert agyonsztárolják.
2013. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
mert egy rosszb*zi
2013. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hangja nem sok van.Amikor elôször hallottam azt hittem csaj énekel,és kérdeztem hogy mikor fog Justin énekelni..mikor azt mondták ô az megesküdtem volna hogy szivatnak :D
2013. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
eleinte hamisan énekelt, programokkal javítottak a hangján, legalábbis ezt mondták, meg úgy alapból a hangja miatt is szidták, hogy nem valami tehetség. Sok remek énekes nem kap lehetőséget, ő meg azért kapottt, mert rengeteg kislánynak tetszett (a youtuberól indult el ő is, vagyis ott lett felfedezve). Tehát egy ilyen felépített sztár lett, akit a média meg a piac alkotott meg. Meg ugye alapból nem szeretik sokan az ilyen nyálas gyerekeket. MOst meg okot is ad rá hogy utálják hiszen elképesztően beképzelten viselkedik, olyan dolgokat csinál ami kiveri a biztosítékot.
2013. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Előzőnek igaza van egy beképzelt hülye aki megérdemelné hogy az utcára dobják a stílusa bunkó és lányos a hangja szintén a mutálást hírből se ismeri.
2013. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
azért utálják, mert valóra váltotta az álmait, mert gazdag, sikeres, minden lány oda van érte, mert eszméletlen jó hangja van, mert jó ember. és azt tudtátok "kedves" JB Hater-ök, hogy Justin milliókat szokott adományozni?;) na fogadjunk hogy nem! ennyire nem kell féltékenynek lenni, csak magatokat minősítitek. inkább ismerjétek el a munkáját! köszike:*
2013. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Mert szarul énekel, úgy néz ki és olyan is a hangja mint egy lánynak, beképzelt kis takony az a gyerek. Összehozzák az újságok ezzel-azzal, de tisztán látszik a "srácon" hogy olyan meleg, hogy a gesztenyét másodpercek alatt átpirítaná.


A 6-os meg 11 éves kb, pont az ilyenek a célközönség, be lehet őket hülyíteni JB-es tolltartókkal meg füzetekkel. Nagy biznissz ez a kis selyemfiú az biztos.

2013. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6., én például nem vagyok oda Bieberért, pedig eléggé lánynak érzem magamat. Azért ne menjünk bele ilyen általánosításokba...
2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Thx a gyors válaszokat. Szerintem is egy nagy ratyi gyerek, csak kíváncsi voltam más véleményére is. :D
2013. aug. 27. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legnagyobb baj, hogy sokan nincsenek tisztában az egyéni választás szabadságával. Nyilván sokaknak tetszik amit csinál bármi is legyen az, különben nem lenne híres. Sokaknak viszont nyilván nem, de ők ahelyett, hogy oly egyszerű módon nem vennének tudomást róla, ahogyan én is teszem, inkább mindenféle oldalon őt szidalmazó, hozzászólásokat, képeket osztanak meg. Ebben számomra az a vicces, hogy végül azok foglalkoznak vele többet, akik állítólag annyira utálják őt.
2013. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!