Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sorozatgyilkosok miért...

A sorozatgyilkosok miért fehér bőrű, középkorú férfiak?

Figyelt kérdés

Kis túlzással kijelenthető, hogy a sorozatgyilkosok mind férfiak, középkorúak és fehér bőrűek. (nyilván van kivétel, ezért ezt a kommentet megspórolhatjátok :))

Van ennek valami pszichológiai, szociológiai vagy más oka?



2013. aug. 24. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert a sötétebb etnikumok már az első alkalom után leszoktak bukni.
2013. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan van. Ezek általában nagyon magas IQ-jú emberek.
2013. aug. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sem képesek hatékonyan elrejtőzni a hatóságok elől a feketék, sötétebb bőrűek.

És ehhez az intelligenciának is van köze, szerintem is.

Nyilván vannak a feketék között is intelligensebbek, de elenyésző a hányaduk.

2013. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennek az egész kommentelésnek semmi féle rasszista diszkriminációs vonzata az ég egy adta világon se nincs:D

Én is fehér vagyok,és hatalmas az koponyám....oO

És ha nagy leszek pszichopata leszek....ők úgyis olyan aranyosak...:)

2013. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
az nem lehet hogy te csak azokról tudsz akiket elkaptak és akiket nem azok pedig nem ebbe a kategóriába tartoznak és csak rád várnak hogy elkapjanak?
2013. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

mert magyarországon élünk ahol egyelőre még a fehérek a többség

a híradóban is hozzánk az amerikában és európában történő dolgokat mondják be

de afrikában szinte biztos hogy több a fekete sorozatgyilkos mint a fehér :D

2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
Azt nem tudom miért fehérek, de szerintem azért középkorúak mert általában a 20-as éveik elején vagy közepén kezdenek el gyilkolni és az első kettő között több év is eltelhet, majd az idő múlásával a gyilkosságok egyre sűrűsödnek és előbb vagy utóbb lebuknak kb. amikor középkorúak lesznek.
2014. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdezzfelel ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valaki sorozatgyilkos legyen állítólag valami születési rendellenesség is kell vagy mi. Valahol hallottam erről, de a lényegére nem nagyon emlékszem. Állítólag, hogy valaki pszichopata/szociopata legyen az már születésénél adott. Egyébként meg sokszor különböző traumák miatt lesz az ember sorozatgyilkos, de kell egy stresszor is, ami kiváltja belőlük a vágyat, hogy gyilkoljanak. Egyébként gyakran már kisebb korukban is észrevehető, ha valaki olyan. Például nagyon agresszív, vagy bántja az állatokat. Azt nem tudom, hogy mi köze van a bőrszínnek ehhez.
2014. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!