Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le sokan a csúnya...

Miért nézik le sokan a csúnya embereket (nem az ápolatlanságra gondolok)?

Figyelt kérdés
Igen, csúnya vagyok és tényleg kíváncsi. Nem azért kérdezem, hogy nekiállhassak fröcsögve utálkozni. Ez egy névtelen hely, őszintém szeretném ha leírnátok, miért tápláltok ellenszenvet az előnytelen külsejű emberek iránt.
2012. máj. 30. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Hogy ki miért nézi le, nem tudom. Én nem ilyen vagyok. Sajnos sok előnytelen külsejű ember megjelenésével is erősíti e tulajdonságát. Pl. nincs rendes frizurája, vagy az régimódi. A ruházata is avittas stb.

A civil életben ki hogyan viszonyul ehhez? Lehet, hogy igazad van. De számos ismert csúnya ember van, aki nem csak népszerű, de csúnyaságával együtt az. Pl.: Papadimitriu Athina, Celile Dion, Barbra Streisand, Jean Paul Belmondo, Gerard Departieu.

2012. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert primitív barmok! Nem csak a csúnya külsőt nézik le, nekik mindegy, mit/kit, csak kritizálhassanak! Ugyanúgy a szépek is megkapják a magukét, csak Őket mondjuk irigységből (szerintem még erőteljesebben is) fikázzák.

Egyébként meg nem egy olyan barommal találkoztam, akik a gyógyíthatatlan betegeken is szarrá röhögik magukat! Na az ilyen pedig menjen a jó büdös ... -ba. És nagyon sok ilyen van, úgyhogy nyugi, nem Te vagy a csúnya, hanem Ők a világ szégyenei!

2012. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

sajna vannak ilyenek akik csak arra várnak hogy beszólhassanak.Az mindegy hogy kinek de ha találnak valakit aki NEKIK csúnya akkor örülnek mint majom a farkának aztán a beszólás után még röhögcsélnek a semmin...

Pont mostanában történt velem hogy 2 tizenéves csitri beszólt valamit azt nem értettem pontosan mit de nagyon szánalmasan viselkedtek..


Üdv egy csúnya fiú;)

2012. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!