Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted a csúnya embereket...

Szerinted a csúnya embereket ugyan olyan jogok illetik meg, mint a szépeket?

Figyelt kérdés
Elméletileg igen, na de gyakorlatilag?
2011. júl. 2. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

te jól vagy? ilyen kérdés

persze mert ŐK IS EMBEREK

egyébként szerintem mindenkiben van valami ami megragad egy másik embert valami szép

nincs olyan ember szerintem akiben nincs semmi szép



amúgy meg mit jelent az hogy szép????

2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán tudom hogy hogy érted a kérdést, de annyit el tudok mondani hogy MINDEN ember ugyanolyan jogokat érdemel mint egy másik. Minden embernek vanna érzései, és minden ember ugyanannyit érdemeln mint egy másik.

Azonban ha a jogoktól eltekintünk, egy csúnya embert sokszor olyan csapások érnek amik egy szépet nem. Pl. csúfolás, kiközösítés, ha valamiben torz is akkor félnek tőle mások, és sokszor a küzdelem azért, hogy elfogadják mások. De az ilyen emberek sokkal jobban tudják értékelni azt amijük van, például nem nyafognak azért mert nem engedik őket el az esti buliba. (ezt tapasztalatból írom..)

Szörnyű, de ez van, ilyenek az emberek.

2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hátezmegmilyenkérdés? :D


Szerintem igen. Főleg, mert a szépség relatív, nem lehet eldönteni valakiről egyértelműen, szép-e vagy sem. Mindenki szép a maga módján, és mindenki más szépséget lát a másikban. :)

2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt például arra gondoltam, h egy szép ember hamarabb kap munkát stb. Van ismerősöm aki kövér, és megmondta neki a munkaadó, h ide nem ilyen emberek kellenek, vmi recepciós szar állás volt. Jaj hagyjuk ezt a relatív a szépség dumát.
2011. júl. 2. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
elméletileg megilletik, gyakorlatilag is. azonban a szép emberek pozitív diszkriminációt élveznek, ennyi.
2011. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
természetesen jogilag ugyanazok a jogok,de ha arra gondolsz hogy hétköznapokon ugyanúgy bánnak vele akkor a válasz nem...sajnos...aki nem felel meg az ideálnak, és a legmenőbb gyerek kimondja hogy csúnya,akkkor az már egy törvény,és meg lesz bélyegezve a "csúnya"...ettől kezdve csak más"csúnyák" barátkoznak vele,lenézik,kinevetik a háta mögött kicsúfolják.
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy azért számít csúnyának, mert ilyenek az adottságai, vagy mert igénytelen... Mert aki nem képes adni magára, azt igenis jogosan diszkriminálják. Aki meg így született, akkor az egyszerűen szemétség, és nem jogos. De nem hiszem, hogy lehet valaki csúnya, ha ápolja a haját és a bőrét, figyel az izzadsággátlásra, szőrtelenít (nő), alkatának megfelelően ízlésesen, nem hivalkodóan öltözködik, akkor nem hiszem, hogy bárkit zavarhatna.
2011. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
igen,hát ez a gyakorlatban sokszor nem úgy működik,mint elméletben.alapvetően az egész társadalom hazugságok tömkelegével van átitatva.önző érdekekről szól minden,ez van sajnos.viszont a szépeknek több félnivalójuk van,mert nagyobbat koppannak majd,amikor leáldozóban lesz a szépségük.
2011. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pszichológiailag NEM! Tudom hogy rosszul hangzik, de ez tény hogy a szép, ápolt, jól öltözött emberekkel kivételesen bánnak a többiek. Mondjuk rá ha bűzlesz, zsíros a hajad és még tiszta ruhát se vagy képes felvenni, akkor persze hogy nem szívesen barátkoznak veled az emberek...vagy mondjuk gondoljatok bele, hogy akinek valamilyen szépséghibája van (pl. szemölcs az arcon), azt sokak visszataszítónak találják...ne támadjatok, én nem így gondolom, de tanulok pszichot, és sajnos így van.
2011. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát...az biztos h engem még ha nincs is zebra átengednek a kocsik...előre engednek a bankautomatánál stb...csupa ilyen dolog történik...hát...ja...ehhez sokszor sajnos kell a külső:(:(:(:(

22L

2011. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!