Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit halálra ítélnek, vagy...

Akit halálra ítélnek, vagy "csak" fogságban van és tudja, hogy hamarosan ki fogják végezni, mit érez? Hogyan néz ezzel szembe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de remélem azzal tölti legalább fele időt, hogy ezerszer megbánja a bűnt, amiért odakerült, már ha börtönről beszélünk.
2013. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről valaki olyat kéne megkérdezned,aki már volt ilyen helyzetben.Szerintem itt a kommentelők közül nem sokan.
2013. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én biztos sürgetném.
2013. aug. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
talán megőrül
2013. aug. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem az is érdekelne hogy aki tudja mondjuk hogy csak 1 hét van hátra az mit érez.
2013. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen egy ilyen személyt volna legjobb megkérdezni, nyilván, de eddig még nem találkoztam eggyel sem. Mindössze egyetlen idős néni mesélt arról, hogy 1945-ben majdnem lelőtték az orosz katonák. Azt mondta, hogy amikor a fejükhöz tartották a puskacsövet, abban a pillanatban úgy érezte, teljesen felkészült a halálra, szóval "mehet"... Később még bánta is néha, hogy miért nem halt meg akkor... De hát ez azért más egy kicsit.


Aki nagyon idős már, illetve halálos beteg, az meg megint teljesen más ügy.

2013. aug. 30. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz meg erről szóló filmeket, mint pl:

[link]

2013. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!