Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én, és a barátom hamarosan 3...

Én, és a barátom hamarosan 3 hónapja hogy együtt vagyunk, ő úgy érzi hogy nem teszek meg mindent a kapcsolatunkért. Én 15 a barátom pedig 16. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
(L/15) a barátom pedig 16. pedig igen, csak ő apró boldogokon kapja fel a vizet ( pl. :egy napig nem találkozunk, mert a szüleim úgy vannak vele, hogy nem minden nap a csavargásé) és ő ezt nem tudja kezelni. Most pedig azzal állt elő, hogy majd ő is azt adja, amit én. Mit tegyek?
2013. máj. 25. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele. majd lesz egy normális barátod is :)
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy nem akarom elveszíteni mert szeretem :(
2013. máj. 25. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem tudja elfogadni, hogy néha szeretnél a családoddal is lenni, akkor nem szeret téged igazán. Nagyon gyerekes felfogás ez, hogy "na majd visszakapod". Beszélj vele, és egyezzetek meg abban, hogy egy héten X napot a családoddal, barátnőiddel vagy, a saját dolgaidra koncentrálsz, a többi napot meg vele töltöd, ÉS ez nem azt jelenti, hogy nem szereted. Ha nem tudja ezt elfogadni, akkor nem passzoltok egymáshoz, inkább szakíts vele, minthogy állandóan veszekedjetek, vagy hogy az ő kis hisztijeit tűrjed.
2013. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én és a barátom különböző városban lakunk, hetente maximum kétszer ha látjuk egymást. Szerintem ti azzal az egy nap kihagyással szerencsések vagytok :)

Nem kellene ezen ennyit hisztiznie

2013. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tanácsod bejött nem mentünk szét, megértette a lényeget, mait mondani szerettem volna neki. :)
2013. jún. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!