Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek léteztek valaha...

Szerintetek léteztek valaha olyan emberek akik hosszú életet éltek de mégis szűzen haltak meg?

Figyelt kérdés
Pl valaki 80-90 éves koráig élt és szüzen halt meg. Ilyen létezik?

2013. aug. 11. 09:42
 1/9 anonim válasza:
Hát annyira nem értek a témához de szerintem az apáczák szüzen halnak meg .
2013. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, sőt manapság is van.

Én egy idősek otthonában ismertem egy nénit aki 72 éves és szűz.

2013. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Shaolin szerzetesek
2013. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Nem igazán, maximum ha valami önmagával meghasonlott keleti bölcs. De attól az itteni kérdezők nagyon messze vannak. Normál esetben, mivel a szex létszükséglet, 30-40 éves életkortól ne nagyon számíts többre. Egyre több betegséggel fogsz küzdeni, mert az egész szervezeted egyensúlya felbomlik.


Megfigyelhető az itteni huszonéves szüzeknél is már, hogy súlyos depresszióba zuhantak. Ha pedig az elme megbomlik, akkor a vegetatív funkciókat is egyre rosszabb hatásfokkal képes ellátni, ami miatt nagyban megrövidül az élettartam.


Ha elfogadod és szerzetesi életet élsz, akkor lehet hosszú életed (bár ha nem ejakulálsz időnként, akkor a prosztatarák kockázata növekszik, viszont az ottani egészséges táplálék, levegő, kiegyensúlyozott életvitel, meditáció bőven csökkent annyit amennyit ez a kockázat okoz).


De Tibetben könnyű dolga van a szerzetesnek, mert ott nem találkozik még nőkkel sem, pláne nem kihívó nőkkel, szexuális reklámokkal és turbékoló párokkal.

2013. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ritka, de vannak még ilyen kultúrában élő emberek, akiknek ez biztos, hogy fontos!:)
2013. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Roscher Alfonzína: Nem szűz hanem demens! Azért dugták idősek otthonába.
2013. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja, olyasfélék mint TE!
2013. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tirexi.
2013. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az irodalmtanárom xd
2013. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!