Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos a felháborodás vagy...

Jogos a felháborodás vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elismerem elég hülye kérdés, de tényleg érdekel, hogy én vagyok a bunkó vagy nem :-D


Szóval a Dunapart mellett dolgozom egy olyan irodában, ahol a nemzetközi hajóutakról adunk tájékoztatást(nonprofit cég), nem is ez a lényeg, hanem rengeteg a turista és rengetegen bejönnek, hogy a mellékhelységet szeretnék használni.

Én ezt csak akkor engedem ha az illető kismama vagy nagyon kisgyerek, mert takarítónőnk nincs engem meg nem ezért fizetnek.

Viszont legtöbbször felháborodnak, sokszor veszekedni kezdenek velem.


2013. aug. 30. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, nem nyilvános WC,csak jófejség tőled hogy beengedsz pár embert
2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, egy utazási irodában, bankban sem engedik meg az ilyet. Turista információs központokban sincs nyilvános wc.
2013. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a turista, akkor biztos, hogy van egy kocsma vagy bármilyen egyéb vendéglátóhely a közelben. Persze ingyen ott sem valószínű, hogy beengedik, de ha nem akaródzik nekik 100 ft-ot fizetni, akkor oda mennek, ahova akarnak. Nehogy már máson akarjanak élősködni.
2013. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, az rengeteg van :-) de ahogy mondod, ott fizetni kell :-):-)
2013. aug. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!