Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb, ha pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, ha pasi megveri a nőt vagy ha megcsalja? Miért nagyobb a felháborodás, ha megveri a pasi a nőt, mint amikor megcsalja?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi veri a nőt, hatalmas felháborodás övezi, hogy milyen szemét undorító pasi stb. De ha megcsalja, akkor hát ilyenek a pasik, szemét stb, de messze nincs akkora botrány, mint amikor megverné. Pedig egy megcsalás lelki "verés", ami szerintem sokkal nagyobb fájdalom is lehet.
2013. jún. 14. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalni valakit nem törvényellenes, bántalmazni az.
2013. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A verés mellé lelki sérelmek is járnak. És undorító ha egy pasi visszaél az erejével.
2013. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:

A verés főleg ha nem is 1x, az maradandóbb lelki sérülést tud okozni. A másik sem kellemes mondjuk mert az is nyomot hagyhat.


Mert van lány akit megerőszakolnak az utána sokkal nehezebben sokkal több idő után tud megbízni egy férfiban meg elviselni hogy hozzáérjen. De a megcsalás ilyen szempontból is "könnyebb"

2013. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Barta fiam nem most kellene gondolkodni miután kib*szott Zsófi :D
2013. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyobb és maradandóbb lelki sebet hagy maga után a fizika bántalmazás,talán ezért felháborítóbb.Ettől függetlenül mindkettőt elítélem,undorító és megbocsáthatatlan véteknek tartom.
2013. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak mert én szerintem annál jobb ember vagyok, mint aki megcsalta a párját, mert lehet rendszeresen vertem a nőt, de igaz, akkor meg is érdemelte, de viszont SOSE csaltam meg!!!!
2013. jún. 14. 11:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem mindkettő egyformán rossz. Bár az a férfi tud valamit, aki engem meg tudna verni, szóval ettől annyira nem tartok.
2013. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De az még undorítóbb, aki ilyen felfogáson van, mint te...-.-
2013. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kamu, igaz? Csak provokálsz, ugye?

Ha nem, akkor ÓRIÁSI bajok vannak a fejedbe!


Most komolyan azt hiszed, hogy te jobb, egyáltalán (!) jó ember vagy attól, hogy "CSAK" megverted a másikat, nem pedig megcsaltad???

2013. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért baltát állítanék a hátadba ha megütnél, ha megcsalnál "csak" szakítanék veled. Beteg vagy ha vered a nőket, nem tudom mi válthatja ki belőled hogy megüss valakit (akár nőt, akár férfit mondjuk, a fizikai erőszak teljesen értelmetlen szerintem, azon kívül h félni fog tőled semmi mást nem érsz el vele.) de ez csak az én meglátásom.

(a kérdésem az, hogy miért is vered rendszeresen az asszonyt? Nem főz/mosogat/takarít/vasal vagy csak nem beszél elég szépen hozzád?-_-)

2013. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!