Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kutyaoktatónak milyen...

Egy kutyaoktatónak milyen gyerekei lesznek, illetve ha van már, milyen élete lehet?

Figyelt kérdés

Személy szerint 3 ilyen embert ismertem, a mai napig egyedül vannak, párkapcsolataik elég rövidek. Jellemükben olyanok, hogy nagyon uralkodó típusúak, csak nekik lehet igazuk, ellentmondás nincs.

Egy közeli ismerősöm ilyen, eléggé aggódok érte, már 40-en felül van, nő, de szeretne gyereket.



2013. szept. 5. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elég sok ilyen embert ismerek, és egyikük sem kutyaoktató, viszont reggel mostak fogat.


A reggel fogatmosó embereknek milyen gyerekük lesz?

2013. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
06:51 az csak attól függ, hogy reggeli előtt vagy utána mossák.
2013. szept. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem a problémát, ugyanis ahhoz, hogy valaki kutyaoktató legyen, falkavezérnek kell lennie. Viszont ismertem egyet, akit nem igazán kedveltem, ő is elég határozott típus volt, viszont a gyerekeit nagyon szépen nevelte, szigorúan, de következetesen, és így sokra vitték a gyerekek.
2013. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Borzasztó emberek! én is ismerek ilyeneket: úgy nevelik a gyerekeiket:hopp!..okos..kockacukor. Igaz, ők nem kutyaoktatók. (40-en felül van sok ok aggódni, ha gyereket szeretne, ezek közül a legkisebb az uralkodói vágy)
2013. szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ adóknak.

40-en felül úgy szeretne gyereket, hogy a mostani újdonsült párjának van egy lánya. Bár nem kizárt, hogy neki is lehet még.

2013. szept. 5. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy felelötlenség 40 felett gondolni az elsö gyerek vállalására. Az ilyen legyen csak boldog az eddigi kutyakapcsolataival.(Tudod? Azok sokkal többez adnak szeretetben, értelemben mint egy gyerek!)
2013. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en apam kutyaoktato. Teny, hogy ehhez jobban ert, mint a gyerekneveleshez. En kicsusztam a kezei kozul es ezt most a kutyakkal kompenzalja.

2013. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!