Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt proli szülők...

Vannak itt proli szülők kamasz gyerekei? Hogy éltek, mennyire rossz az életkörülményetek, hogyan akartok kitörni? Hogyan viszonyul hozzátok emiatt a baráti körötök?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Kit nevezel prolinak?
2013. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pl.panelben élők.
2013. aug. 31. 11:42
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Akkor neked elég hiányosak az ismereteid. Ez egy értelmetlen kérdés.
2013. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezt fejtsd ki bővebben 3-as!
2013. aug. 31. 11:49
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én panel házban élek, de nem mondanám rossznak a körülményeimet, átlagosan élünk. Normális ruhákban járok, mindig van mit ennünk, a szükséges dolgokat soha sem kell/kellett mellőzni. A barátam sehogy nem viszonyulnak hozzá, kb. nekik is ilyen az anyagi helyzetük. Hogyan akarok kitörni ebből? Tanulással, munkával. :)
2013. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Hé te! Tudtad, hogy manapság a saját panel lakás elég luxuscikk, mivel az embereknek hatalmas teher és sokszor lehetetlen lakást szerezni? Hm? Nem semmi a tudatlanságod.
2013. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Panelban lakok.Mégis sokkal szebb házunk van,és jobbak a körülményeink,mint néhány kertes házban élő barátomnak.Akkor ez neked most paradoxon,igaz?:)Hihetetlen,hogy neked a panel egyenlő a gettóval.."kitörni onnan" Istenem..Amúgy teljesen átlagosan élünk,mindenem megvan,bár igaz,hogy nincs 20 ezer forintos cipőm,és hogy a hónap végén nem nagyon tudok a szüleimről leakasztani 5 ezer forintot,de nem mondanám magunkat csórónak.A barátaim is hasonló "panelprolik",mint én,tehát sehogy sem viszonyulnak hozzám,kb.nem érdeklik őket az anyagi körülményeim (többek között ezért is a barátaim,mert nem ez alapján ítélnek).
2013. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok, erre utaltam én is.
2013. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem mondanám rossznak az életkörülményeinket.

Nem vagyunk gazdagok, mégis van mit ennünk, rongyosan, koszosan még sosem léptem ki az utcára. A baráti köröm is hasonló anyagi helyzetben van, és nem hiszem, hogy emiatt kiközösítenének.

Kitörni? Tanulással.

16/L

2013. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Panelban lakom szinte születésem óta, és szinte jobban élünk mint egykét saját kertesházzal rendelkező barátom. Sőt, van egy barátnőm, aki ugyancsak 3 szobás panellakásban lakik, és havonta jár műkörmöshöz (3000 ft), van kondibérlete (11.000ft), Converse, Adidas, Nike cuccokat hord, külföldön nyaral minden évben többször is. Úgyhogy hidd el, egyáltalán nem élnek rosszul...


16L

2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!