Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkozni szeretnének velem...

Barátkozni szeretnének velem vagy most mi?

Figyelt kérdés
Pár új lány nálunk (nálunk ők a menők ,most 1sök vagyunk a közép sulin) mindíg oda hívnak az eggyikkel joba vagyok/voltam még tavaly egy osztályba jártunk minden féle kérdést tesz fel néha dirigál a másik az csúfol az is tavalyi osztálytárs őt utálom úgy ,ahogy van már akkor nagyobb volt a lyuka minta templom mikor 14volt..a 3. az Lb vele minden rendben asszem...A másik 3al nem tudom az eggyik békén hagy rendes a másik 2 folyton röhönek azt mondják ,hogy aranyos lány vagyok..Az eggyik még korábban mikor mentünk felvéelizni azt mondta ,hogy aranyos vagyok mikor még nem ismert.Ma röhögtek ,ahogy beszéltem pedig szépen beszélek és nem beszéllek cigányossan sem parassztossan miért van ez?Na meg úgy érzem ,hogy valakik közülük tényleg bírnak ,de vannak akik csak kihasználnak és kozben csúfolnak mit javasoltok?Miért nevetnek ha beszélek?

2013. szept. 5. 17:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
justicar te nem vagy komplett -_- majd én felteszem a kérdést hátha úgy írnak normálissa válaszolnak!
2013. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2013. szept. 5. 19:03
 13/16 anonim válasza:

justicar nyomd el magad tirpak gelo remelem sose lesznek barataid te otthon a pelodat veros 200 kilos pedofil g*ci.:) puszi

_Heni

2013. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
idiota..az nem ő..-.- belinkelem neked a Facebookomat privatban ha kell azt megbeseljuk te kocsog.-.- :* _Heni
2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Beszarok ezen a kérdésen :DDDDD


Már ott sírtam a röhögéstől, ahol a kérdést elolvastam, majd a kérdező első két kommentjét, de most már majdnem leestem a székről, hogy képes volt még 3 felhasználóval ideírni :D


Kb. így képzelem el a kérdezőt: [link]

2013. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Justicar ***** válasza:
Azt vágod h törölve is lett a kommentem, ahol bemásoltam az üzenetét? :'D
2013. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!