Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudom, hogy nagyon ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nagyon ronda vagyok és egy lánynak sem kellek, akkor szerintetek barátkozni sem szeretnének velem a lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz viszonyban vagyok a lányokkal, mivel ők alapból kigúnyoltak sokszor meg undorodnak tőlem a mai napig, sosem látom egy lányon sem azt a kedves, bájos mosolygot, amit egy szép, magas gsrácra nézve szoktak mutatni. Velem ezt nem teszik sosem, mert nem vagyok magas és helyes gyerek. Arra gondoltam, hogy talán elmondanám hogy én már fölfogtam, hogy egy lánynak sem kellek, de nem szeretnék állandó ellenséges viszonyban lenni a női nemmel, attól, hogy ők undorodnak a külsőmtől és kigúnyoltak én kész vagyok megbocsájtani, de ehhez barátkoznom kéne velük, hagyniuk kéne, hogy barátság alakuljon ki köztünk és nem fújjogni, meg úgy nézni rám, mintha egy szörny lennék. Szerintetek lehetséges ez? Van olyan lány, aki egy ritka ronda csúf gyerekkel haverkodna?

Sokat meditáltam régebben, hiszek a karmában és hiszem, hogy van előző és következő élet, szeretném rendbe tenni a nőkkel való kapcsolatomat, még, ha ők nem is tudnak vonzódni hozzám, sőt undorodnak tőlem, szeretném, ha megbocsájtatnék nekik és jobb kapcsolatom lehetne a női nemmel. Már egy ideje szándékosan próbálom elnyomni a szexuális vágyaimat is, hogy a békésebb élet felé evezzek, de néha nagyon nehéz, általában 4 napnál tovább nem bírom ki, hogy ne jönnének rám erősen a szexuális vágyak. De rajta vagyok, hgoy megszabaduljak a vörös orosztántól, amitől a számmisztika is óva int engem. Már tudom mi a vörös oroszlán, a szexuális vágyaim azok, ezek miatt ment tönkre az életem, pontosabban ezek hiánya miatt. Hogy nem élhettem ki őket, elégedetlen, szomorú, boldogtalan, perverz állattá váltam, de már pár napja sikerült leállnom, csak nem végleg, de hamar megoldom, kiölöm a démont magamból, ha beledöglök is, megszabadulok a maya fátyla borította beteg világtól.


2013. ápr. 3. 16:36
 1/8 Nueleth ***** válasza:

Nekem van olyan jó haverom, akinek egy porcikájához sem tudnék vonzódni, de mégis nagyon jóban vagyunk.


Ezekről a számmisztika dolgokról viszont kattanj le szerintem, mert úgy látom, máris sikerült kicsit megborítaniuk az agyad...

2013. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező te nem vagy 100-as.
2013. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lelkitárs biztos lehetsz.
2013. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami nem stimmel.
2013. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a karmás elö-utóélet nagyon gáz...így ne is csodálkozz,hogy nem barátkoznak veled.Már az olvasása is extra unalmas volt,nemhogy ezt még meghallgatni.Ha nem lehet veled normális témáról beszélni akkor baromira mindegy hogy nézel ki.
2013. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne foglalkozz ezzel a párkapcsolatos hülyeségekkel. Majd jön az amikor nem számítasz rá.

Túlságosan is belemélyedtél, hogy majdnem beleőrülsz ebbe.

Látni az írásodon is.

Foglalkozz magaddal a belsőddel,külsőddel egyaránt,kényeztesd magad járj el sportolni, szedjél fel egy kis izmot az tutira adna önbizalmat is,

és élj egy picit magadnak. Hagyd a fenébe most ezeket a dolgokat. Túlzottan foglalkozol vele és az agyadra megy az egész! Nem szabad ezt csinálni.

2013. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya vagy, ha és ismerjük egymást, akkor elég ha integetsz.
2013. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Az 5-ös,6-os válaszadónak teljesen igaza van!


A Te egyik fő problémád az,hogy önbizalom hiányod van! Nem szereted és nem tudod elfogadni önmagad! Így a lányok és a többi ember sem Téged! Először saját magddal kell megbékélned szerintem! Az önbizalom hiány pedig nyilván következmény is,mert voltak kudarcaid...A lényeg,h pozitív legyen a kisugárzásod,a külső is szmámít,de nem minden...Ez tapasztalat!

Meg eleve nem vagy egy átlagos ember és sok ember kirekeszti az úgymond különc embereket...

Amúgy pedig a külsőddel tudsz mit kezdeni. :) Ha rendszeresen jól ápolt vagy,igényes a megjelenésed az már fél siker. :)


Ebbe a karmás,előző életes stb.be ne mélyedj bele,mert csak megkattansz... :(

2013. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!